Nie żyje ojciec Nicki Minaj. Został potrącony przez samochód

64-letni ojciec Nicki Minaj nie żyje. Robert Maraj zginął w wyniku wypadku samochodowego, do którego doszło w piątek wieczorem. Sprawca po potrąceniu mężczyzny, uciekł z miejsca wypadku. Informację o jego śmierci potwierdziła policja.

Niestety, jak podają przedstawiciele policji, szanse na znalezienie sprawcy są niewielkie, ponieważ świadkowie nie zapamiętali szczegółów, które by w tym pomagały. Robert Maraj został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł w sobotę. Nicki Minaj, która urodziła się jako Onika Tanya Maraj, na razie nie odniosła się do tych tragicznych doniesień. Stosunki między raperką i jej ojcem nie były najlepsze, w 2010 roku w wywiadzie dla "Rolling Stone" Minaj przyznała, że był brutalny wobec jej matki, pewnego razu podpalił nawet ich dom, gdy kobieta w nim przebywała.

Zobacz wideo Podsumowanie roku 2020. Książki

Nicki Minaj o ojcu: Pamiętam, jak matka pozwalała mu na brutalność, ja jej broniłam 

Z kolei w dokumencie "Queen" Nicki Minaj opowiadała: Pamiętam, jak matka pozwalała ojcu na brutalność, a ona często przywołuje historię, w której jako mała dziewczynka staję przed nią. Być może dlatego niektórzy uważają, że jestem szorstka i zołzowana, ale ja przysięgłam sobie, że żaden mężczyzna nie będzie się nade mną znęcał, wyzywał mnie czy traktował tak, jak on matkę. 

Kino Muranów w Warszawie. Pierwszy weekend po kolejnym lockdownie i otwarciu kinWidzowie zapełnili kina w weekend otwarcia. Frekwencja niesamowicie dopisała

Nicky Minaj w dotychczasowej karierze wydała cztery albumy studyjne: "Pink Friday" (2010), "Pink Friday: Roman Reloaded" (2012), "The Pinkprint" (2014) i "Queen" (2018). Z pierwszymi trzema płytami dotarła do pierwszego miejsca notowania Billboard 200. W 2010 raperka pochodząca z Trynidadu i TObago została pierwszą solową artystką, której siedem singli było równocześnie notowanych na liście Billboard Hot 100. Od początku kariery sprzedała ponad 40 mln singli na świecie jako solistka, 60 mln jako gość, i pięć mln albumów.

Judyta Turan nie żyjeJudyta Turan nie żyje. Grała m.in. w "M jak miłość". "Odszedł Piękny Człowiek"

Ma na koncie sześć statuetek American Music Awards, pięć MTV Video Music Awards i 10 nominacji do nagrody Grammy.

Więcej o: