Król pragnie podziękować. Zanim to zrobi, posłuchajcie jego nowego singla

Błażej Król dał się poznać jako artysta wydający płyty rokrocznie. Rok 2020 okazał się szczególny, bo bez nowej płyty Króla - przyniósł on jednak artyście nagrody takie jak Paszport POLITYKI czy Fryderyk, a także objęcie wraz z Darią Zawiałow i Igo kierownictwa nad projektem Męskie Granie Orkiestra 2020. Wydawniczą lukę Król uzupełni już niebawem płytą "Dziękuję" - można już posłuchać pierwszego singla promującego krążek.

"Ej tygrysy! Zanim zacznę dziękować, chcę Was przeprosić, że musieliście tym razem czekać trochę dłużej na mój album… SORRY! Oprócz kilku super akcji było też momentami kiepsko… nie muszę tłumaczyć, co się wydarzyło w 2020… Ale już jestem! I chcę Wam podziękować…" - pisze do fanów Błażej Król. Niebawem ukaże się jego szósty album pod tytułem "Dziękuję".

Zobacz wideo "Jakim będziesz aktorem? Będziesz świetnym aktorem!". Aktorski klan Damięckich

Król prezentuje singiel "Tak jak ty" z nadchodzącej płyty "Dziękuję"

Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo "Dziękuję" jest utwór „Tak jak Ty”. Teledysk w reżyserii Przemka Dzienisa powstał we współpracy ze studiem Human Ark oraz firmą Film Produkcja. Opowiada historię pewnego robala…

 

Na Instagramie artysta pochwalił się zdjęciem z żoną Iwoną, na którym oboje dumnie noszą koszulki ze wspomnianym robalem. "Widzieliście video do utworu TAK JAK TY? Specjalnie do tej roli musiałem wyrwać kilka zębów. Opłaciło się?" - pyta Król.

 

Na krążku "Dziękuję" pojawi się aż 18 utworów, co jest dosyć nietypowe dla ostatnich wydawnictw na Polskim czy zagranicznym rynku. Ponadto dla zamawiających w preorderze artysta przygotował niespodziankę w postaci dodatkowego utworu, który nie będzie dostępny nigdzie indziej. "Dziękuję" ukaże się 9 kwietnia nakładem wytwórni ART2 Music.

Więcej o: