Krystian Ochman i wielkie emocje w nowym singlu "Wielkie tytuły"

Krystian jest zwycięzcą 11. edycji "The Voice of Poland" oraz wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego uczestnictwo w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman był nazywany objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski singiel "Światłocienie" był typowany jako jeden z najlepszych debiutanckich utworów laureatów "The Voice of Poland". Teraz wydał drugi singiel promujący jego płytę.

Ochman powraca z nowym utworem pt. "Wielkie tytuły". Za produkcję piosenki tak jak w przypadku debiutu odpowiada @atutowy. 

Zobacz wideo Wywiad z Krystianem Ochmanem, zwycięzcą "Voice of Poland"

Krystian Ochman urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach.

HaimSiostry Haim elektryzują i łączą siły m.in. z Taylor Swift na edycji deluxe płyty "Women in Music Pt. III"

Krystian Ochman - "Wielkie tytuły". Zobacz Teledysk

- Dziadek był bardzo, bardzo szczęśliwy i on wiedział, że od razu po finale, niezależnie od tego jak wyjdzie, będę miał zawalony telefon. Więc na początku napisał mi [SMS] i z tego powodu, że miałem "Pytanie na śniadanie" o 9 rano, od razu położyłem się spać. Zadzwoniłem do dziadka następnego dnia, no i porozmawialiśmy - wspominał Krystian w rozmowie z Gazeta.pl. - Dzwoniłem, bo chciałem, żeby dziadek dawał mi jakieś rady na temat tego, co mogło być lepiej w przedstawieniu, ale dziadek nie dał wkręcić się w taką rozmowę, po prostu był mega, mega zadowolony i szczęśliwy. Dumny. Jest mi naprawdę miło - dodał wokalista.

 

Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.

Mela Koteluk - Drzewa (kadr z klipu)Krew drzewa zatrzymuje piły mechaniczne. Koteluk przeciw wycince w Puszczy Karpackiej