Ale jazz! Sanah zapowiada na maj drugi solowy album i pokazuje okładkę w stylu retro

W zeszłym roku Sanah zadebiutowała płytą "Królowa dram" i wzięła szturmem polską popową scenę. Rozchwytywana wokalistka nie zwalnia tempa - w piątek ogłosiła w mediach społecznościowych, że dzień przed rocznicą premiery "Królowej" ukaże się jej kolejne wydawnictwo pod tytułem "Irenka".

"Najdrożsi! Oto okładka mojej drugiej płyty. (...) Możecie już zamawiać winyla! Tak się cieszę, bardzo bardzo, bardzo. Nie mogę się doczekać, aż usłyszycie co tam u mnie. Pozdrowionka, wszystkiego dobrego dla Was Kochani! Wasza Irenka" - napisała na Facebooku w piątkowe przedpołudnie Sanah. 

Zobacz wideo Sanah rozmawia z Jessie Ware. Dzieci gwiazdy bohaterami drugiego planu

Sanah - 'szampan'Sanah wygrała w Opolu. Kim jest "księżniczka polskiego popu"?

Sanah stała się Irenką. Nowy album na początku maja

Jak zapowiada wydawca "Irenki", obok kandydatów na "kolejne przeboje, jakie nucić będziemy jeszcze długo", na albumie nie zabrakło także melancholii, z której Sanah uczyniła swoją wizytówkę. "Wszystkie utwory układają się tu w historię tytułowej postaci przepełnioną pięknem i autentycznością - jak okładka płyty, gdzie na darmo doszukiwać się śladów retuszu" - zapewnia Magic Records.

SanahBestellery Empiku 2020. Sanah wśród laureatów, Zygmunt Miłoszewski dziękuje organizatorkom Strajku Kobiet

Na płycie znajdzie się oczywiście radiowy hit ostatnich miesięcy, który wwierca się w głowę niczym pierwszorzędna wiertarka - singiel "Ale jazz!" nagrany w duecie z wokalistą Bitaminy, Vito Bambino. "Irenka" zawiera również 12 innych utworów. Krążek ukaże się 7 maja, zaś dzień później Sanah będzie świętować pierwszą rocznicę premiery debiutanckiego wydawnictwa "Królowa dram". Po jego wielkim sukcesie jesienią 2020 roku wokalistka wypuściła EP-kę "Bujda", z której pochodzi m.in. utwór "Oczy" z gościnnym udziałem Dawida Podsiadło.

 
Więcej o: