Sobel z nowym singlem. "Nie wiem, czy jestem gotowy dzielić się z wami takimi emocjami"

Sobel zaprezentował kolejny singiel ze swojej debiutanckiego albumu "Pułapka na motyle". Pierwszy numer, który ukazał się trzy tygodnie temu, był bardzo wyluzowanym i tanecznym materiałem. "To ja" to propozycja zupełnie inna, niewiarygodnie intymna i bardzo osobista dla rapera.

Tytuł najnowszego kawałka jednoznacznie wskazuje, że Sobel postanowił dosłownie obnażyć się przed swoimi słuchaczami z emocji. Tak trudny numer to z jego strony coś, czego jeszcze nie było. Młody, obiecujący muzyk stworzył najbardziej osobisty utwór w swojej dotychczasowej karierze.  

Sobel wypuścił nowy singiel zapowiadający płytę "Pułapka na motyle"

Wydaniem pierwszego albumu Sobela zajmuje się wytwórnia Def Jam Recordings Poland, która, podobnie jak raper, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że najnowsza propozycja muzyka ma dla niego bardzo głębokie znaczenie. 

Lady PankLady Pank z albumem na 40-lecie."Nie wiem dokładnie, która to już nasza płyta"

Na temat utworu wypowiedział się sam Sobel. Raper postanowił przybliżyć swoim fanom kontekst najnowszej produkcji, która ujrzała światło dzienne 11 marca.  

Jeśli mam być szczery, to dla mnie jeden z najważniejszych moich numerów. Nie wiem, czy jestem gotowy dzielić się z wami takimi emocjami. To gówno jest mega osobiste, klip i każdy pojedynczy wers kryje w sobie bardzo głębokie znaczenie, w dodatku sam numer, stylistycznie odbiega od reszty, na czym również bardzo mi zależało. Na ten moment nie chcę rozwijać się na sam temat utworu. To nie takie proste, jakie może się wydawać

- mówił raper o swoim najnowszym singlu, cytowany przez portal rytmy.pl.

Utwór znalazł się w serwisie YouTube w czwartek 11 marca i już bije rekordy popularności. W chwili pisania tego artykułu ma on blisko 548 tysięcy wyświetleń i zajmuje 5. miejsce na karcie Na Czasie.  

 

Trzy tygodnie temu raper zaprezentował utwór "Alien", który jest zapowiedzią jego debiutanckiego albumu "Pułapka na motyle". Utwór zdecydowanie różni się od zaprezentowanego w czwartek singla, ale również cieszy się ogromną popularnością. Ma już ponad 5,5 miliona wyświetleń.  

Premiera płyty Sobela została zaplanowana na 16 kwietnia 2021 roku. Na stronie wytwórni Def Jam Recording Poland prowadzona jest już przedsprzedaż albumu.

Sobel to pochodzący ze Świdnicy młody raper, którego znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczne brzmienie, szerokie spektrum brzmieniowe, a także liczne tatuaże. W sieci pojawiają się opinie, iż jest to jedna z najbardziej unikatowych person najmłodszej grupy wiekowej raperów.  

Czego w 2020 roku najchętniej słuchali Polacy? Spotify podsumowuje minione miesiąceCzego w 2020 roku najchętniej słuchali Polacy? Spotify podsumowuje minione miesiące

Jedna z najchętniej odtwarzanych piosenek Sobela to "Impreza". Bardzo długo utwór utrzymywał się w czołówkach notowań, między innymi na liście Najpopularniejszych utworów w Polsce w 2020 roku w rankingu Spotify. Na platformie YouTube ma już natomiast ponad 61 milionów wyświetleń.  

 
Więcej o: