"To telewizja zgłosiła się do mnie". Rafał Brzozowski zdradza też, jak będzie wyglądał jego występ na Eurowizji [TYLKO U NAS]

Rafał Brzozowski mówi w rozmowie z Gazeta.pl o tym, w jaki sposób w ogóle jego piosenka "The Ride" trafiła pod rozwagę przy wyborze piosenki na konkurs Eurowizji. Opowiada także o tym, jak będzie wyglądał jego występ.

Rafał Brzozowski decyzją TVP będzie reprezentantem Polski podczas konkursu Eurowizja 2021. Piosenka "The Ride" to kompozycja szwedzkich autorów, teledysk powstał w warszawskim Muzeum Neonów. Ze względu na pandemię wszyscy uczestnicy szykują materiał na wypadek, gdyby nie udało się zaśpiewać na żywo w Rotterdamie, dlatego Brzozowski już nagrał swój konkursowy występ. Piosenkarz zdradził Gazeta.pl, że na scenie wystąpiło z nim czterech tancerzy i wspomagający go wokalista, a także kilka innych szczegółów dotyczących eurowizyjnego występu. O tym, czy wejdzie do finału, przekonamy się 20 maja - na ten dzień jest zaplanowany półfinał z udziałem polskiego reprezentanta. A w kultura.gazeta.pl już niedługo dłuższa rozmowa z piosenkarzem.

Więcej o:

Polecane dla Ciebie