Tylko Michał Szczygieł może dać ci "Więcej". Premiera debiutanckiej płyty w czerwcu

Nie dość, że lubi spontan, to jest też romantykiem. Michał Szczygieł daje upust miłosnym emocjom w nowym singlu zatytułowanym "Więcej", którym zapowiada debiutancki album. Jego premiera jest zaplanowana na czerwiec.

Michał Szczygieł w najnowszym singlu "Więcej" pokazuje, że marzenia o wielkim uczuciu oraz snucie miłosnych planów na śmierć i życie to nie tylko domena płci pięknej. Wbrew stereotypom, mężczyźni także chcą odnaleźć swoją drugą połówkę. Szczególnie w czasach pandemii, kiedy relacje międzyludzkie w znacznym stopniu ograniczone są do kontaktów online.

Zobacz wideo Brzozowski o piosence na Eurowizję: Przynajmniej jest o tej piosence głośno, a jak jest głośno to jest dobrze

Michał Szczygieł i jego miłosne wyznania w piosence "Więcej"

"Więcej" to muzyczne wyznanie miłosne, w którym młody artysta, znany doskonale widzom programu  "The Voice of Poland" obnaża się ze wszystkich emocji. Robi to w charakterystycznym dla siebie, pełnym optymizmu stylu. Dla kogo stworzył ten utwór?

 

- Pod koniec minionego roku nawiedziła mnie myśl, że chciałbym się zakochać. Ostatecznie się nie udało, bo z czasem mi przeszło lub przeszło mi z czasem właśnie dlatego, że się nie udało, ale zapis emocjonalny w postaci "Więcej" został i wraca do mnie jak bumerang - tłumaczy Szczygieł.

Na czerwiec Michał Szczygieł szykuje premierę debiutanckiego albumu. Do tej pory zaprezentował swoim słuchaczom takie numery jak "Spontan", "Jakby co" czy "Tak jak chcę". Za debiutancki singiel "Nic tu po mnie" otrzymał nominację do Fryderyka w kategorii utwór roku. Artysta chętnie udziela się w kawałkach kolegów po fachu - jedną z jego najpopularniejszych muzycznych współprac jest utwór "Daj mi znać", do którego Michała zaprosił Sobel.

Ben Howard Ben Howard prezentuje album "Collections From the Whiteout". W kwietniu wyjątkowy koncert

Więcej o: