Miuosh i Kobiety zagrają w Poniedziałek Wielkanocny dla tych, którzy nie mają dostępu do wody

5 kwietnia o godzinie 20:00 w towarzystwie Miuosha i FDG. Orkiestry wystąpią: Katarzyna Nosowska, Mela Koteluk, Natalia Nykiel, Justyna Święs, Natalia Grosiak, Bela Komoszyńska oraz Marcelina. W projekcie biorą także udział aktorki: Kamila Baar, Ewa Skibińska i Gosia Gorgol. Koncert "Miuosh - Kobiety" będzie dostępny do obejrzenia przez 24h od ruszenia transmisji i wesprze szczytny cel.

Blisko rok temu Miuosh wraz z FDG. Orkiestrą zagrali specjalny, bardzo udany koncert w ramach akcji #kulturalnastrefa, która podczas pierwszej fali pandemii miała umilać internautom czas spędzany w domach. 5 kwietnia, w Poniedziałek Wielkanocny, raper powraca z kolejną odsłoną grania w sferze online. Tym razem oprócz FDG. Orkiestry wesprą go znane i lubiane damskie głosy. 

Zobacz wideo Wieczorynka, dobranocka, czyli jak to się zaczęło i co oglądaliśmy najchętniej [Popkultura Extra]

Koncert "Miuosh - Kobiety" wesprze Polską Akcję Humanitarną

Pomysł na muzyczny projekt Miuosha we współpracy z polskimi artystkami powstał w 2018 roku. Wówczas Miuosh i FDG. Orkiestra, z gościnnym udziałem wokalistek, zagrali 8 marca specjalny koncert we Wrocławiu. Rok później koncert pojawił się w swojej drugiej odsłonie w cyklu HM Loves Music. Tym razem zaprezentowany zostanie online szerszej publiczności. Na żywo zostaną wykonane utwory, które od kilku lat rozgrzewają serca słuchaczy. Na scenie pojawią się ich autorki i zaśpiewają je w nowych aranżacjach i z niezwykłą energią, w asyście Miuosha i jego FDG. Orkiestry.

W trakcie koncertu będzie prowadzona zbiórka na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej, której celem jest zapewnienie wody, tym którzy są pozbawieni tego podstawowego prawa. - Bezpieczny dostęp do czystej wody to ogólnoludzkie prawo, nie przywilej. Ponad dwa miliardy osób na świecie jest tego prawa pozbawionych. Pomóżmy to zmienić! W ramach koncertu proszę Was o wsparcie dla Polskiej Akcji Humanitarnej - zachęca Miuosh i dodaje: - Działajmy! Wesprzyjcie zbiórkę, dzięki której realnie możemy wpłynąć na losy ludzi na świecie.

Link do zbiórki znajdziecie tutaj

Więcej o: