Natalia Szroeder i Ralph Kaminski - "Przyp造wy". Pi瘯na ballada i magiczny teledysk do wiersza... taty

Natalia Szroeder, w dniu swoich 26 urodzin, prezentuje ballad "Przyp造wy". Razem z wokalistk w duecie 酥iewa Ralph Kami雟ki. Utw鏎 zapowiada drug p造t Szroeder.

To trzeci singiel z zapowiadanej płyty (poprzednie to "Powinnam?" i "Połóż się tu"). Teledysk do "Przypływów" wyreżyserował Adam Romanowski.

Natalia Szroeder: Tata napisał wiersz, powstała piosenka

Zdjęcia do nastrojowego teledyski powstały na Kaszubach, nad jeziorem Kłączno. Premiera "Przypływów" została zaplanowana na 20 kwietnia nieprzypadkowo. - Nie mogłam wymarzyć sobie piękniejszego prezentu na 26 urodziny. Nigdy z taką niecierpliwością nie czekałam na ten dzień - napisała pod wideo wokalistka, która doda豉 także, że "plan zdjęciowy to był niezły, choć arcypiękny, hardkor". Efekt? Zobaczcie sami:

 

To wyjątkowy utwór. Natalia Szroeder opowiada:

Pewnego późnowiosennego wieczoru, w ubiegłym roku, napisaliśmy z Archie Shevskim melodię. Pamiętam, jacy byliśmy nią podekscytowani. Pełna emocji wysłałam tę roboczą wersję moim rodzicom. Następnego dnia dostałam wiadomość od Taty - zakochał się w tej melodii równie mocno jak my i, natchniony dźwiękami, napisał wiersz. Ja dodałam ciut od siebie, odrobinę poprzestawiałam, by zgrywało się z melodią. I w ten sposób powstał tekst do "Przypływów".
Zobacz wideo Sampling. O co w tym chodzi? Którzy artyści z tego korzystają? [Popkultura Extra]

- Wiedzieliśmy z Archim od pierwszych dźwięków piana, ze ten utwór to duet. I od pierwszych dźwięków melodii, że muszę ten duet zaśpiewać z Ralphem - wspomina Szroeder. - Zaszczytem i ogromnym szcz窷ciem dla mnie jest jego obecność w tej piosence - mówi wokalistka. - Ogromnie ucieszyłem się z zaproszenia Natalii. Jej głos jest jednym z moich ulubionych, a piosenka, którą napisała jest przykładem idealnej ballady, którą zawsze chciałem zaśpiewać - dopowiada Kaminski.

Wi璚ej o: