Marcin Maciejczak i Luna czarują we wspólnym utworze "Nie proszę o więcej"

Subtelny głos Marcina Maciejczaka i eteryczny wokal Luny to jedno z fajniejszych połączeń, jakie można sobie wyobrazić. Młodzi artyści połączyli siły w pięknym duecie "Nie proszę o więcej", przy którym aż chce się pędzić wprost przez kwieciste łąki i pola.

Marcin Maciejczak to kolejny członek gwardii "The Voice Kids", który w zeszłym roku oczarował widzów programu i sięgnął po główną nagrodę. Jego pierwszy singiel, "Jak gdyby nic", zdobył do tej pory status platyny, ponad 10 mln wyświetleń na YT i ponad 3 mln odtworzeń na Spotify. Obdarzony niezwykłą barwą wokalista nie zatrzymuje się w drodze po swoje i przygotowuje debiutancki krążek - w sieci dopiero co pojawił się jego kolejny przedsmak, czyli numer "Nie proszę o więcej". Artystycznego wsparcia w jego wykonaniu Marcinowi udzieliła Luna.

LUNALuna, świeża krew na polskiej scenie, prezentuje klip do singla "Zgaś"

Zobacz wideo Płyty i filmy, które warto poznać przed śmiercią [Popkultura Extra]

Marcin Maciejczak i Luna biegną w rytmie zwiewnego popu

Marcin Maciejczak i Luna przenoszą słuchacza do innej krainy. To "odległy magiczny świat, w którym wszystko jest piękne i kolorowe. Gdzie panuje wieczna wiosna, trawy są bujne i zielone, ciepły wiatr rozwiewa wszystko, co złe, a wokół unosi się delikatny zapach kwiatów. Wspaniała sceneria, która na myśl przywodzi stan pierwszego zakochania. Kolorowa bańka nie jest jednak wieczna. A może w ogóle nigdy jej nie było, a historia, o której śpiewają Marcin i Luna nigdy się nie wydarzyła?" - tajemniczo zapowiada Universal Music Polska.

Do piosenki "Nie proszę o więcej" powstało bajkowe lyric video, którego autorami są fotograf Maciej Nowak i grafik Mariusz Mrotek. Za brzmienie utworu "Nie proszę o więcej" odpowiada brytyjski producent Ashley Hicklin. Piosenka znajdzie się na debiutanckim albumie Marcina Maciejczaka, którego premiera odbędzie się jeszcze przed wakacjami.

 

AniKa DąbrowskaAniKa Dąbrowska, zwyciężczyni drugiej edycji "The Voice Kids" z pierwszym autorskim singlem

Więcej o: