Carla Fernandes debiutuje po raz kolejny. To za sprawą jej pierwszego polskojęzycznego utworu

Carla Fernandes dała się już poznać szerszej publiczności za sprawą udziału w "The Voice Kids" oraz dzięki swoim anglojęzycznym singlom. Nagrywała z zagranicznymi artystami, a jej piosenki pojawiały się na wielu zagranicznych playlistach. Teraz przyszedł czas na jej kolejny debiut.

"OK" to drugi po "Sweatpants" w tym roku autorski singiel artystki i kolejna przebojowa propozycja po świetnie przyjętych "Jungle" czy "Entera" w duecie z Mattem Hunterem. Choć na ogół Carla tworzy i śpiewa w języku angielskim – artystka ma polsko-hiszpańsko-portugalskie korzenie – to tym razem wokalistka zaprezentowała autorski utwór w języku polskim, zaliczając przez to swój drugi debiut.

Zobacz wideo Którą polską gwiazdę chciałaby poznać Carla Fernandes? [Koło Plotka]

Carla Fernandes przyłapana na gorącym uczynku w nowym teledysku

- Utwór "OK" opowiada o tym, że czasami warto posłuchać własnego serca i kierować się intuicją. Przy podejmowaniu ważnych decyzji każdy zdaje się mieć różne opinie, które mogą przyćmić to, czego tak naprawdę chcemy my - mówi 18-letnia wokalistka. Wraz z singlem na kanale Carli pojawił się także teledysk do najnowszego utworu powstały we współpracy z Dawidem Ziembą, odpowiedzialnym za wszystkie pozostałe teledyski wokalistki.

 

Fernandes, która była uczestniczką programu "The Voice Kids", stopniowo rozwija skrzydła. Przy okazji zeszłorocznej premiery singla "Entera" młoda artystka została dostrzeżona poza granicami naszego kraju - jej numer trafił na playlisty "New Music Friday" w Spotify w Holandii, Szwecji, Belgii, Islandii, Grecji, Hiszpanii, Norwegii, Finlandii, Danii oraz Czechach i Słowacji. Na sam koniec ubiegłego roku ukazał się jej utwór "Sweatpants", w którym można usłyszeć klimatyczne, gitarowe brzmienia. 

 

Pytaniem pozostaje, kiedy możemy się spodziewać pierwszego albumu Fernandes. Trzymamy kciuki za rozwój jej kariery!

Więcej o: