Ochman jak żaden zwycięzca "The Voice" ma szansę na światową karierę. Jest anglojęzyczna wersja "Światłocieni"

Po sukcesie "Światłocieni" (złoty singiel z ponad 2,3 mln odsłon na Spotify i prawie 4 mln odsłon na YouTube, Ochman prezentuje angielską wersję tego utworu: "Lights In The Dark".

Krystian Ochman urodził się i wychował w USA, więc takie wydawnictwo było naturalną koleją rzeczy. Angielski tekst utworu napisał sam Krystian.

Zobacz wideo Wywiad z Krystianem Ochmanem, zwycięzcą "Voice of Poland"

Krystian Ochman teraz z nową wersją singla. Tak "Światłocienie" brzmią po angielsku 

Ochman, którego do finału telewizyjnego show doprowadził Michał Szpak, jest zwycięzcą 11. edycji "The Voice of Poland" oraz wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana.

Norah JonesNorah Jones: Metki gatunkowe mnie nie interesują. Robię, co mi się podoba

- To, że mogłem zaśpiewać z Michałem na scenie, to było spełnienie marzeń - mówił w rozmowie z Gazeta.pl. - Chciałbym jeszcze wystąpić z moim dziadkiem. Zawsze czekam na takie momenty, ale na te momenty pracuję, bo takie momenty nie przychodzą tak łatwo. O to chodzi - spełnienie marzeń łatwo nie przychodzi, to dużo wysiłku, dużo energii, dużo pracy - dodawał. Teraz efektem jego pracy jest anglojęzyczna wersja "Światłocieni":

 

Jego uczestnictwo w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Krystian był nazywany objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski singiel "Światłocienie" był typowany jako jeden z najlepszych debiutanckich utworów laureatów "The Voice of Poland". Drugim singlem promującym jego debiutancką płytę jest piosenka "Wielkie tytuły", do której także powstał teledysk.

markowskiGrzegorz Markowski nie zagra więcej koncertów z powodu pogorszenia zdrowia

Carla Fernandes debiutuje po raz kolejny. To za sprawą jej pierwszego polskojęzycznego utworu >>

Obok zdolności wokalnych, Krystian Ochman jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.

Więcej o: