Olivia Rodrigo i Joshua Bassett w duecie. Jest chemia?

Premiera drugiego sezonu "High School Musical: The Musical: The Series" zaplanowana jest na 14 maja, a już teraz można posłuchać "Even When/The Best Part" w wykonaniu Olivii Rodrigo i Joshuy Bassetta - pary na ekranie, a kiedyś ponoć także w życiu prywatnym.

Każdy fan Olivii Rodrigo doskonale orientuje się w historii miłosnego trójkąta rzekomo opisanej w "drivers license". Olivia i Joshua Bassett, gwiazdy serialowej wersji "High School Musical", w produkcji wciąż grają parę. Duet "Even When/The Best Part" będzie można usłyszeć w nowych odcinkach. Nini (Rodrigo) i Ricky (Bassett) muszą radzić sobie z nową sytuacją - związkiem na odległość.

Zobacz wideo Gwiazdy Disneya sprzed lat. Co u nich słychać? [Popkultura Extra]

Olivia Rodrigo i Joshua Bassett zapowiadają drugi sezon "High School Musical: The Musical: The Series" nowym utworem

W rozmowie z magazynem "Billboard" Joshua Bassett opowiedziała o najnowszym duecie z ekranową partnerką: - Kiedy nagrywaliśmy, grałem utwór na gitarze i miałem w głowie wokal Olivii, mimo że jej nie było nawet obok, bo ona rejestrowała swoją partię w innym miejscu! Niesamowite, zwłaszcza że efekt końcowy jest magiczny. Bez bicia przyznaję, że to mój ulubiony utwór z całego drugiego sezonu.

 

"High School Musical: The Musical: The Series" to produkcja Disney+, której akcja rozgrywa się w fikcyjnej wersji East High School w Utah - to tam zostały nakręcone trzy części przeboju Disneya "High School Musical". Nowa nauczycielka aktorstwa w EHS postanawia wystawić musical oparty na wspomnianych filmach. Głównymi bohaterami serialu "HSM: TM: TS", osadzonego w konwencji mockumentary, są uczniowie, którzy (bardziej lub mniej chętnie) biorą udział w produkcji, nawiązując przy tym nowe relacje i mierząc się z wyzwaniami dojrzewania.

Olivia Rodrigo, która w "HSM: The Musical: The Series" gra jedną z głównych ról, na początku 2021 roku zyskała światowy rozgłos za sprawą utworu "drivers license". Hit TikToka okupował szczyt Billboard Hot 100 przez osiem tygodni. 18-latka wydała później singiel "deja vu", a także zapowiedziała debiutancki album solowy "Sour". Krążek trafi do sprzedaży 21 maja, czyli dokładnie tydzień po światowej premierze drugiego sezonu "High School Musical: The Musical: The Series".

Olivia RodrigoKim jest Olivia Rodrigo i skąd już wiemy, że to jedna z wielkich gwiazd 2021 roku?

Więcej o: