"Gambit" Blond Królowej. Taneczny singiel Beaty Kozidrak wraz z klipem już w sieci

Beata Kozidrak podgrzewa atmosferę wokół swojego czwartego solowego albumu i świętuje okrągłe urodziny w wielkim stylu. Przy okazji premiery książki "Beata. Gorąca krew" we wtorek ukazał się pełny kolorów klip do utworu "Gambit", w którym jedną z głównych ról zagrał Łukasz Simlat.

W niej ciągle płynie gorąca krew! Beata Kozidrak nie zwalnia tempa i z okazji swoich urodzin prezentuje fanom nie tylko intymną autobiografię, ale również pierwszą zapowiedź kolejnej płyty. "Gambit" ma potencjał, żeby stać się hitem lata.

Wydawnictwo Agora wydawcą autobiografii Beaty Kozidrak "Beata. Gorąca krew" >>

Zobacz wideo Którzy artyści uniknęli cenzury, a którzy spotkali się z jej nadgorliwością?

Beata Kozidrak nie chce już grać w miłosne szachy. Oto jej "Gambit"

Osadzony w ejtisowych brzmieniach utwór to metaforyczna opowieść o relacjach damsko-męskich, o których Beata potrafi pisać jak nikt inny. "Na szachownicy najważniejsi są król i królowa, którzy w życiu niejednokrotnie walczą ze sobą, zamiast się wspierać" - mówi artystka. Teledysk z udziałem Łukasza Simlata w roli dilera pocztowych znaczków, to szalone, kolorowe i psychodeliczne przedłużenie piosenki, zarówno pod względem tekstu, jak i brzmienia.

 

"Gambit" to pierwsza zapowiedź czwartego solowego albumu artystki i kolejny dowód na to, że Beata nie boi się nowych wyzwań i współpracy z młodymi, utalentowanymi twórcami. Utwór powstał we współpracy z Arkiem Koperą oraz Mariuszem Obijalskim (sanah, Fisz Emade Tworzywo), za reżyserię teledysku odpowiada Maciej Adamczak (nominacja do Fryderyka 2021 za klip "Reksiu" Margaret), a za oprawę graficzną Tomek Kudlak (Oki, Natalia Nykiel) oraz Piotr Pytel (wygrana w plebiscycie Cover awArts 2020 za okładkę albumu Białasa – "H8").

Na solową dyskografię Beaty Kozidrak składają się krążki: "Beata" (1998), "Teraz płynę" (2005) oraz "B3" (2016).

<<Reklama>> Ebook "Beata. Gorąca krew" dostępny jest w Publio.pl >>

Więcej o: