Płakaliście po Daft Punk? Na ratunek przychodzą Polo & Pan. Ich nowy singiel ma w sobie letni czar

Paryski duet Polo & Pan, nazywany przez "Le Monde" spadkobiercami Daft Punk, prezentuje nowy utwór "Ani Kuni". To pełen słońca i pozytywnej energii utwór dance, który został zainspirowany indiańską kołysanką. Dzięki "Ani Kuni" natychmiast poczujemy się, jakbyśmy jechali na upragnione wakacje.

W 2012 roku skrzyżowały się drogi dwóch muzyków, Paula-Armanda Delille'a (Polocorpa) i Alexandre'a Grynszpana (Petera Pana). Między panami od razu narodziła się muzyczna chemia, dzięki której powołali do życia duet Polo & Pan. 10 miesięcy po premierze EP-ki "Feel Good" francuscy spece od rozmarzonych tanecznych dźwięków prezentują nowy singiel "Ani Kuni".

Zobacz wideo Po co artyści korzystają z masek? Daft Punk twierdzili, że są robotami

Polo & Pan rozgrzewają silniki na lato nowym singlem

Animowany klip do "Ani Kuni" można określić jako mieszankę "Yellow Submarine" i "Ulicy Sezamkowej". Za reżyserię odpowiadają Noemi Ferst i Benjamin Moreau. Duet ten współpracuje z Polo & Pan od samego początku, tworząc cały wizualny świat zespołu. Animacją do klipu zajęło się studio Werlen Meyer Studios, które pracowało przy filmie Wesa Andersona "Wyspa psów".

 

Polo & Pan dotychczas wydali jeden album, "Caravelle" z 2017 roku. Od momentu uformowania duetu panowie wystąpili m.in. w Novo w Los Angeles, Printworks w Londynie czy Terminal 5 w Nowym Jorku. Zagrali także m.in. na Coachelli 2019, a "Billboard" określił ich występ jednym z najlepszych tamtej edycji. Polska publiczność miała szansę przekonać się o niepowtarzalnym klimacie i magii płynącej z grania Polo & Pan podczas świetnego występu na głównej scenie Audioriver w 2019. Duet powróci do naszego kraju w kwietniu 2022.

Open'er Festival 2018Open'er przełożony. "Ten wyścig z czasem przegrywamy"

Więcej o: