U Jessie Ware impreza się nie kończy. Klip do singla "Please" uwodzi tanecznością

Kilka dni po premierze singla "Please" Jessie Ware udostępniła taneczny i zmysłowy teledysk do kawałka. Utwór zapowiada reedycję ostatniego albumu artystki. "What's Your Pleasure? The Platinum Pleasure Edition" ukaże się 11 czerwca.

Wideo do "Please" to kolejny ważny moment w karierze Jessie Ware. Artystka ma ostatnio świetną passę. Świetnie przyjęty album "What’s Your Pleasure?" powrócił do Top 10 w Wielkiej Brytanii po genialnym występie z "Remember Where You Are" w programie Grahama Nortona. Artystka otrzymała też dwie nominacje do nagrody BRIT: w kategoriach Artystka solowa i Album roku. W tym roku po raz pierwszy w tej drugiej kategorii o zwycięstwo walczą aż cztery kobiety.

Zobacz wideo Sanah rozmawia z Jessie Ware. Dzieci gwiazdy bohaterami drugiego planu

Jessie Ware zaprasza do tańca z singlem "Please"

Tym bardziej nie powinno więc dziwić, że kolejny singiel Ware migiem porywa do tańca - zdecydowanie jest co świętować. Choreografia w "Please" to dzieło paryskiego duetu I COULD NEVER BE A DANCER (Carine Charaire & Olivier Casamayou). Wcześniej ta dwójka pracowała z Jessie Ware przy klipie do "Spotlight", który zgromadził do tej pory ponad 3 mln wyświetleń. Od tamtego czasu duet pracuje z artystką przy koncertowych klipach lub wykonaniach na żywo. Przy "Please" twórcom zależało na uchwyceniu chwil celebracji, idealnej imprezy, na której gromadzą się różnorodni ludzie, zjednoczeni miłością do muzyki i tańca.

 

"Please" to przedłużenie energii z "What’s Your Pleasure?" w formie ukłonu do muzyki dance z lat 70. oraz 80. Utwór idealnie pasuje do reedycji, która - podobnie jak oryginalny album - zawiera spójne, zmysłowe, świetnie napisane i chwytliwe utwory z bezbłędną produkcją. Premierowe utwory uzupełniono o "0208" ft. Kindness oraz "Adore You (Endless Remix)". Jessie tak opowiada o reedycji:

Reakcja na "What’s Your Pleasure?" była niesamowita, dlatego nie chciałam tak szybko kończyć tej imprezy! "Please" jest pełne optymizmu i gotowe do grania w miejscu, gdzie wszyscy możemy być razem, flirtować, tańczyć, dotykać się i całować. Wspaniała wymówka, by nie kończyć imprezy.

"What’s Your Pleasure?" ukazało się w czerwcu 2020 i zapewniło Jessie Ware czwarte w karierze miejsce w Top 10 listy sprzedaży w UK, jak również najwyższy debiut – na miejscu 3.

Więcej o: