Ochman śpiewa: "Nie wiem, czy powinienem...". Jest teledysk do utworu "Wspomnienie"

Zwycięzca 11 edycji "The Voice of Poland" Krystian Ochman prezentuje teledysk do trzeciego singla. Tym razem jest to "Wspomnienie".

Teledysk został wyprodukowany przez ekipę Loft 2.2.5. Ochman w tajemniczy sposób przekazuje w nim tytułowe "Wspomnienie" grającej w klipie modelce, Karolinie Kopyrskiej.

Krystian Ochman - "Wspomnienie". Zobacz teledysk

 

Krystian Ochman jest zwycięzcą 11. edycji The Voice of Poland oraz wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego pierwszy singiel - zaprezentował go w programie - to "Światłocienie" (ponad 2,4 mln streamów na Spotify, ponad 4 mln wyświetleń na YouTube). Drugim były "Wielkie tytuły" (#1 miejsce na karcie na czasie YouTube, ponad 1,7 mln wyświetleń oraz ponad 600 tyś. streamów na Spotify). Ostatnio Ochman zaprezentował także anglojęzyczną wersję tego pierwszego utworu. Choć pewnie wykonać wszystkie piosenki po angielsku byłoby mu łatwiej, mówił w rozmowie z Gazeta.pl:

Wiem, że będę miał więcej roboty śpiewając po polsku, ale po co mam sobie ułatwiać życie? Polski jest piękny!
Zobacz wideo Wywiad z Krystianem Ochmanem, zwycięzcą "Voice of Poland"

Krystian Ochman urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.