IRA prezentuje album "Jutro". Na krążku znalazła się m.in. ballada "Zimowa"

Tytuł albumu to "Jutro", ale możesz posłuchać go już dziś! Najnowsze wydawnictwo zespołu IRA trafiło do sklepów oraz serwisów cyfrowych. Krążek promują single "W górę patrz", "Zimowa" i "Planety".

Dotychczasową dyskografię grupy IRA zamykał album "My", który ukazał się w 2016 roku. Kolejne wydawnictwo miało ujrzeć światło dzienne ubiegłej jesieni, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany zespołu. Artur Gadowski i ekipa nie złożyli jednak broni i 14 maja wydali dwunasty krążek studyjny. Na półki sklepowe oraz do serwisów muzycznych trafił długo wyczekiwany album o dość wymownym tytule pt. "Jutro".

Zobacz wideo Muzyka, która łączy pokolenia. Krawczyka, Kozidrak czy Rodowicz uwielbiają i starsi, i młodsi

IRA prezentuje dwunasty studyjny krążek "Jutro"

Wokalista zespołu Artur Gadowski nie zdradza, co kryje się za "Jutrem". Być może tytuły piosenek znajdujących się na krążku, takie jak "Chciałbym", "Nowy świat", "Pętla czasu", "Nienawiść" czy "Piękny kraj" mogą dać odpowiedź? Ciekawość wiernych fanów IRY sięga zenitu. 

 

Single pojawiające się na płycie, takie jak „W górę patrz”, czy „Zimowa”, doczekały się klipów, które wyreżyserował sam Artur Gadowski. Na krążku znajdziecie balladowe utwory, ale ku radości wiernych fanów zespołu nie zabrakło też mocnego gitarowego grania. Muzykę do większości piosenek napisali: Sebastian Piekarek wraz z Piotrem Koncą i Marcinem Limkiem, zaś teksty stworzyli Artur Gadowski oraz Wojciech Byrski.

Album "Jutro" zawiera następujące utwory:

01. W górę patrz

02. Chciałbym

03. Kruki

04. Planety

05. Nienawiść

06. Pętla czasu

07. Zimowa

08. Nowy świat

09. Zgubieni

10. Za późno już

11. Piękny kraj

Więcej o: