Pol'and'Rock Festival 2021 - nowa lokalizacja, płatne wejściówki i testy na COVID-19

Pol'and'Rock Festival 2021, czyli dawny przystanek Woodstock, w tym roku odbędzie się na nowych zasadach. Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej i po raz pierwszy zostaną wprowadzone płatne wejściówki. Obowiązkowe będą również testy na COVID-19.

Chociaż Pol'and'Rock Festival 2021 w tym roku się odbędzie, to w całkowicie nieznanej dotąd formule.  Organizatorzy zapowiadają, jakie zmiany czekają na uczestników festiwalu w tym roku.

Zobacz wideo Owsiak do TVP: Możecie mówić o nas co chcecie. Nie jesteście moją telewizją

Pol'and'Rock Festival 2021 się odbędzie. Organizatorzy wprowadzają duże zmiany

Najbardziej zaskoczyła wszystkich zmiana lokalizacji. Kostrzyn zamieniono na byłe lotnisko Makowice w gminie Płoty, co oznacza przeniesienie festiwalu z województwa lubuskiego do zachodniopomorskiego.

Jurek Owsiak Jurek Owsiak: Już nie mam żalu do TVP. Teraz mam strach

Organizatorzy zdecydowali, że wydarzenie będzie biletowane. W ten sposób uczestnicy festiwalu mają pokryć koszty środków higienicznych oraz testów na COVID-19, które będą obowiązkowe i robione na miejscu. Będą również musieli wypełnić specjalną ankietę zdrowotną, która zostanie do nich wcześniej przesłana mailem - podaje Wprost.pl. Pozostałe koszty organizacji festiwalu pokryją, tradycyjnie już, sponsorzy wydarzenia.

Pol'and'Rock Festival 2021 - kiedy się odbędzie? Ceny wejściówek

Tegoroczny Pol'and'Rock Festival odbędzie się 29-31 lipca.

Wejściówki będzie można kupić dla maksymalnie czterech osób. Za każdy rodzaj biletu zapłacimy 49 złotych. Do wyboru będą opcje: wtorek - niedziela, środa - niedziela, czwartek - niedziela, piątek - niedziela oraz sobota - niedziela. Dodatkowo będą dystrybuowane bezpłatne wejściówki na samochód, camper i przyczepę. Imienne wejściówki mają też pomóc organizatorom w razie wystąpienia problemów - informuje Muzyka Interia. Wejściówki na Pol'and'Rock Festival 2021 będą specjalnie dystrybuowane.

Jerzy Owsiak Pol'and'Rock Festival w nowym miejscu. Owsiak: Będzie inny, czarodziejski

Od 17 lat Przystanek Woodstock odbywał się w Kostrzynie nad Odrą. W 2020 roku z powodu pandemii koronawirusa imprezę zorganizowano w trybie online w podwarszawskim studiu telewizyjnym pod hasłem "Najpiękniejsza Domówka Świata".

Więcej o: