Ruszyła sprzedaż biletów na Open'er Park w Gdyni. Zagrają Brodka, The Dumplings i Quebonafide

Otwarcie Open'er Park w Gdyni zaplanowano na 15-18 lipca, a sprzedaż biletów ruszyła już dziś. Na otwarciu zagrają takie gwiazdy polskiej sceny muzycznej jak Brodka, The Dumplings, Quebonafide. Tegoroczny festiwal, ze względu na pandemię koronawirusa, będzie różnił się od tych z poprzednich lat.

Organizatorzy festiwalu, chcąc wynagrodzić fanom odwołanie Open’eru dwa razy z rzędu, zaplanowali na ten rok wiele niespodzianek.

Open'er Park w Gdyni. Zagrają największe polskie gwiazdy

Jak informuje portal trójmiasto.pl, 15 lipca na scenie w Gdyni wystąpi Monika Brodka, która jeszcze w tym miesiącu zaprezentuje nowy album "Brut" - mieszankę punkowej energii i surowej wizji abstrakcyjnego świata. - Podczas koncertu na Open'er Park możecie się spodziewać kompletnego, przemyślanego widowiska, którego przedsmak dają teledyski do "Game Change" i "Hey Man" - mówi Brodka.

16 lipca usłyszymy The Dumplings, którzy specjalnie na tę okazję powrócą na scenę. - Niezmiernie nam miło, że możemy w tym roku pojawić się na niezwykłym dla nas, ale mamy nadzieję, że i dla Was, wydarzeniu. Open'er od lat kojarzy się z miejscem wolnym od codzienności i wszelkich trosk. Z miejscem pełnym dobrej muzyki, energii, ale przede wszystkim WAS, wspaniałych ludzi, bez których byśmy nie istnieli. Postanowiliśmy, że mimo naszej przerwy w koncertowaniu zagramy w tym roku jeden wyjątkowy koncert, na którym przypomnimy Wam, jeszcze przed wydaniem kolejnej płyty, jak to wszytko się u nas zaczęło - mówią portalowi trójmiasto.pl Justyna Święs i Kuba Karaś.

Znany raper Quebonafide zagra w Gdyni aż dwa razy. Będzie go można usłyszeć 17 i 18 lipca. Będzie to pierwszy jego występ po niemal dwuletniej przerwie od dawania koncertów.

Open’er w Gdyni 2021. Będzie inaczej niż zwykle

Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa, festiwal odbywać się będzie w cieniu pandemicznych obostrzeń. W tym roku artyści zagrają dla ograniczonej liczby osób na Orange Stage. Organizatorzy poinformowali już o obecności kilkorga artystów, a już wkrótce ogłoszą kolejne nazwiska.

Jak zapowiadają organizatorzy, tegoroczny Open'er ma dostarczyć choćby namiastkę wrażeń z tradycyjnego festiwalu. Sprzedaż biletów wystartowała dzisiaj na stronie opener.pl. Liczba biletów, ze względu na pandemię, jest ograniczona.  

Więcej o: