Trzy koncerty Dawida Podsiadło na Open'er Park. Na scenie zobaczymy też Quebonafide, Rojka i Zawiałow

Już 15 lipca 2021 r. rozpocznie się Open'er Park powered by Orange, który potrwa kilka tygodni, aż do 22 sierpnia. W tym czasie na scenie zobaczymy m.in. Dawida Podsiadło, Darię Zawiałow, Artura Rojka, Organka, The Dumplings, Brodkę czy Quebonafide. Dla fanów Dawida Podsiadło mamy dobrą wiadomość - artysta da trzy koncerty!

Open'er Park to niepowtarzalnym projekt, który jest odpowiedzią organizatorów festiwalu na wyjątkową rzeczywistość spowodowaną pandemią koronawirusem. W ramach imprezy zostanie zorganizowanych kilkanaście koncertów, które odbędą się w Gdyni w Parku Kolibki (Orłowo). 

Zobacz wideo Co z koncertami i letnimi festiwalami? Minister nie wyklucza dalszego luzowania obostrzeń

"Open’er Park to muzyka, kino, teatr, sztuki wizualne, specjalnie przygotowana strefa parkowa, plaża i wiele innych aktywności, tworzące niepowtarzalne miejsce kultury, relaksu, emocji i wrażeń. Na kilka niezapomnianych tygodni Park Kolibki zmieni się w magiczną przestrzeń, którą wypełni muzyka i sztuka świetnych artystów. Już dziś ogłaszamy pierwszych z nich" - czytamy w komunikacie opublikowanym przez organizatorów imprezy.

Kto zagra na Open'er Park?

Open'er Park rozpocznie się 15 lipca i otworzy go koncert Brodki, która już wkrótce wyda swój najnowszy album - "Brut". Artystka zapewnia, że jej występ będzie wyjątkowy. - Podczas koncertu na Open’er Park możecie się spodziewać kompletnego, przemyślanego widowiska, którego przedsmak dają teledyski do "Game Change" i "Hey Man" - przekazała Brodka.

Następnego dnia, czyli 16 lipca zobaczymy występ duetu The Dumplings. - Niezmiernie nam miło, że możemy w tym roku pojawić się na niezwykłym dla nas, ale mamy nadzieję, że i dla Was, wydarzeniu. Open’er od lat kojarzy się z miejscem wolnym od codzienności i wszelkich trosk. Z miejscem pełnym dobrej muzyki, energii, ale przede wszystkim WAS, wspaniałych ludzi, bez których byśmy nie istnieli - przekazali Justyna Święs i Kuba Karaś.

- Postanowiliśmy, że mimo naszej przerwy w koncertowaniu, zagramy w tym roku jeden, wyjątkowy koncert, na którym przypomnimy Wam, jeszcze przed wydaniem kolejnej płyty, jak to wszystko się u nas zaczęło - dodają. 

Z kolei 17 i 18 lipca w Gdyni zagra Quebonafide. Z pewnością fani Dawida Podsiadło ucieszą się na wieść o tym, że artysta zagra aż trzy koncerty podczas Open'er Park - 23-25 lipca. 

Open'er Park - line-up:

  • 15 lipca - Brodka;
  • 16 lipca - The Dumplings;
  • 17 lipca - Quebonafide;
  • 18 lipca - Quebonafide;
  • 22 lipca - Daria Zawiałow;
  • 23-25 lipca - Dawid Podsiadło;
  • 29 lipca - Oio/Schafter;
  • 30 lipca - Artur Rojek;
  • 31 lipca - Organek;
  • 1 sierpnia - Molesta Ewenement.

Bilety na Open’er Park są dostępne na stronie internetowej www.opener.pl.

Więcej o: