OFF Festival Katowice nie odbędzie się w tym roku

"Festiwal przenosimy na pierwszy weekend sierpnia 2022, ale nie tracimy ducha. Również w tym roku w Dolinie Trzech Stawów zabrzmi muzyka" - informują organizatorzy OFF Festival Katowice.

"Wszyscy pragniemy powrotu muzyki, koncertów i spotkań w takiej formie, jaką pamiętamy sprzed pandemii. Już dziś eksperci szacują, że przyszły rok będzie dla branży koncertowej rekordowy... ale dziś jeszcze musimy poczekać. Pandemia jest w odwrocie, ale nie została opanowana na tyle, by udało nam się w tym roku zorganizować taki festiwal o jakim marzymy i jakiego chcecie" - tłumaczą organizatorzy, informując, że postanowili w tym roku nie organizować imprezy w takiej formie, jaką fani OFF Festivalu znają z poprzednich lat.

OFF Festival Katowice w tym roku się nie odbędzie. Jest nowa data

OFF Festival Katowice 2022 odbędzie się w dniach  5-7 sierpnia 2022. Ci, którzy już kupili karnety na ten lub poprzedni rok, nie muszą się martwić - te z roku 2020 i 2021 zachowują ważność.

"Już przygotowujemy dla Was edycję 2022, ale jeśli ktoś będzie chciał się z nami spotkać przy muzyce w wiadomym terminie, tam gdzie zawsze, będzie miał taką możliwość" - można przeczytać w komunikacie, zapowiadającym, że muzyka w tym roku zabrzmi w ramach nowej formuły OFF Country Club. "Zaprosimy was na koncerty w plenerze, w doskonale wam znanej Dolinie Trzech Stawów, na początku sierpnia - niebawem podamy do wiadomości artystów i warunki uczestnictwa. Będą to koncerty osobno biletowane, niezależne od festiwalu" - piszą organizatorzy.

Zobacz wideo Nożka sama chodzi. Polecamy płyty na lato (i nie tylko)

Pierwsza edycja OFF Festivalu odbyła się w 2006 roku na terenie kąpieliska "Słupna" w Mysłowicach. Od 2010 roku impreza odbywa się w Katowicach (oprócz zeszłorocznego, odwołanego z powodu pandemii). Dyrektorem festiwalu jest były wokalista zespołu Myslovitz - Artur Rojek.

Więcej o: