Krzysztof Zalewski zagrał swój pierwszy koncert po lockdownie. "Czuję się jak dziecko w sklepie z zabawkami"

Krzysztof Zalewski niedawno po raz pierwszy wystąpił przed publicznością po długiej lockdownowej przerwie. Podczas koncertu muzyk wyraził swoje wsparcie dla osób LGBT.

Z związku z ostatnim decyzjami rządu w sprawie stopniowego luzowania covidowych obostrzeń, w ograniczonym zakresie znów możliwe jest organizowanie wydarzeń kulturalnych, w tym koncertów. Na scenę powrócił już Krzysztof Zalewski, który zagrał dla swoich fanów we wtorek 8 czerwca w krakowskim Klubie Studio. - Czuję się jak dziecko w sklepie z zabawkami - cieszył się z powrotu do występowania.

Zobacz wideo Inspiracja czy ciężka praca, czyli skąd biorą się najlepsze pomysły. Wywiad z Krzysztofem Zalewskim [Popkultura Extra]

Pierwszy koncert Krzysztofa Zalewskiego po lockdownie. Tęczowa flaga i słowa wsparcia dla osób LGBT

Podczas koncertu Zalewski wyraził swoje wsparcie dla społeczności LGBT. Na scenie pojawiła się tęczowa flaga. - Tym drobnym gestem chciałbym dać wam do zrozumienia, że nie jesteście sami. Jesteśmy z wami! Razem chcemy wysłać w świat sygnał po to, by coś się w naszym kraju zmieniło. Pamiętajcie, że ludzi dobrej woli jest więcej. Miłość to miłość, po prostu - mówił muzyk, cytowany przez "Gazetę Wyborczą".

Krzysztof Zalewski, który wielokrotnie wyrażał już swoje stanowisko na temat bieżących spraw społecznych, ponownie przypomniał fanom o ważnych dla niego kwestiach. - Trzeba zadbać o edukację, służbę zdrowia, o naszą planetę - apelował. Nawiązał też do polityki - Trzeba zadbać o to, by odsunąć od władzy głupców i satrapów. Żeby tyrani poszli precz! - mówił w trakcie występu.

'Wojny i Noce' Darii Zawiałow. Nowy anime teledysk artystki jest już dostępny "Wojny i Noce" Darii Zawiałow w stylu anime. Zobacz nowy teledysk artystki!

Więcej o: