Paweł Domagała z nowym teledyskiem do "Łe Łe". Zapowiada płytę "Narnia"

Paweł Domagała zaprezentował teledysk do najnowszego singla "Łe Łe". Utwór ten jest zapowiedzią płyty "Narnia", którą Paweł Domagała stworzył wspólnie z Łukaszem Borowieckim.

"Łe Łe" to najnowszy utwór Pawła Domagały, który promuje nadchodzący album "Narnia" duetu Domagała & Borowiecki.

Zobacz wideo Paweł Domagała ma wreszcie wolność w wyborze ról. Co się do tego przyczyniło? [Popkultura Extra]

Paweł Domagała zapowiada płytę "Narnia". Promuje ją teledyskiem do najnowszej piosenki "Łe Łe"

"Łe Łe" to utwór, który utrzymany jest w klimacie postpandemicznym. Jego tytuł nawiązuje do ulubionej książki Pawła Domagały, czyli "Opowieści z Narnii" C. S. Lewisa. W przeciwieństwie do "1984" i "Wracaj" nowy album będzie skupiony na zapiskach z codzienności. Premiera "Narnii" planowana jest na wiosnę 2022 roku, a najnowszy utwór "Łe Łe" już teraz promuje nową płytę duetu Domagała & Borowiecki "Narnia".

 

Autorem tekstu jest Paweł Domagała, muzykę skomponowali Paweł i Łukasz Borowiecki, który jest również producentem muzycznym utworu. Reżyserem i scenarzystą teledysku jest Paweł Łukomski (Studio 35) - autor wielu teledysków Pawła Domagały, między innymi: "Weź nie pytaj", "Popatrz na mnie", "Wystarczę ja", "Czasami". Zaś w teledysku wystąpili: Damian Kulec, Kamil Kula i Paweł Domagała.

Paweł Domagała o najnowszym utworze: "To odpowiedź na nadmiar pozytywnego myślenia"

- Daję sobie prawo do bycia smutasem, a płacz według mnie jest męski. "Łe Łe" to odpowiedź na nadmiar pozytywnego myślenia i zbyt proste odpowiedzi. W moim życiu jest miejsce na smutek, nudę i ból - mówi Paweł Domagała dla RMF FM.

Paweł Domagała to osoba niezwykle wszechstronna. Muzyk, aktor, kabareciarz. Na jego oficjalnej stronie czytamy, że gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych, podkłada głos w filmach animowanych. Tworzy niezwykle barwne postacie. Zagrał m.in. w "O mnie się nie martw", "Planecie Singli", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Exterminator. Gotowi na wszystko" i wielu innych. Jego największym muzycznym hitem jest utwór "Weź nie pytaj".  

Więcej o: