Wielki powrót Spice Girls. Po 25 latach zaprezentują nowe "Wannabe25" z nieopublikowaną dotąd balladą

Znany girlsband, który nie gra już wspólnie, po 25 latach przyszykował dla swoich fanów nie lada gratkę. Spice Girls przygotowały dla fanów nowe "Wannabe25", na którym znajdzie się nowy, wcześniej niepublikowany utwór, ballada "Feed Your Love".

Mija 25 lat od wydania piosenki "Wannabe", która trafił na album "Spice". Choć Spice Girls nie istnieją od lat 21, to z tej okazji postanowiły zrobić z tej okazji niespodziankę swoim fanom.

Zobacz wideo Konflikty między muzykami doprowadziły do rozpadu kilku znanych grup. Oto one

Wielki powrót Spice Girls. Odświeżone "Wannabe"

Z okazji 25-lecia ukaże się rocznicowe wydawnictwo z piosenką "Wannabe25". Materiał będzie dostępny na płycie z pamiątkowymi zdjęciami, ale też na kasecie. Album będzie zawierał oryginalną piosenkę, remiks Juniora Vasqueza oraz wcześniej niepublikowane oryginalne nagranie demo "Feed your love". Poza tym, na krążku znajdzie się również ballada napisana przez współautorów "Wannabe".

Spice Girls zachęca również swoich fanów do wielkiego świętowania 25-lecia piosenki. Zespół zachęca na Instagramie, by wszyscy ci, którzy chcą uczcić razem z piosenkarkami ten wyjątkowy czas, opublikowali materiał związany z "Wannabe" w swoich mediach społecznościowych, używając hasztagu #IAmASpiceGirl.

Niespodzianka dla fanów. Usłyszymy nieopublikowaną dotąd balladę "Feed your love"

"Feed your love" to ballada, która nie była wcześniej opublikowana. Razem ze Spice Girls napisali ją Richard Stannard i Matthew Rowbottom. Ten romantyczny utwór miał znaleźć się na debiutanckim albumie Spice Girls, ale ostatecznie nigdy nie został opublikowany, ponieważ pojawiały się głosy, że jest zbyt jednoznaczna seksualnie - podaje "The Sun". Utwór ten trafi na platformy streamingowe 9 lipca, a płyta w sprzedaży będzie dostępna 23 lipca.

"Wannabe" został wydany po raz pierwszy w lipcu 1996 roku i zapewnił Spice Girls światową sławę. Piosenka jest również najdłużej panującym numerem jeden, jaki kiedykolwiek został wydany przez kobiecy zespół.

Więcej o: