Męskie Granie powraca! W poniedziałek 21 czerwca rusza przedsprzedaż biletów

Powraca Męskie Granie! W tegorocznej edycji zaplanowanych zostało osiem koncertów, które odbędą się w czterech miastach Polski. Jacy artyści wystąpią? Kiedy i gdzie będzie można nabyć bilety? Przypominamy.

W tym roku koncerty w ramach trasy Żywiec Męskie Granie odbędą się w czterech miastach:

  • Kraków (6-7 sierpnia, Muzeum Lotnictwa),
  • Warszawę (13-14 sierpnia, Tor Służewiec),
  • Poznań (20-21 sierpnia, Park Cytadela),
  • Żywiec (27-28 sierpnia, Amfiteatr pod Grojcem).

Ostatni koncert, który odbędzie się 28 sierpnia, będzie transmitowany na żywo w internecie.

Zobacz wideo Męskie Granie 2020. Relacja z koncertu

Męskie Granie 2021. Kiedy pojawi się "hymn" nowej trasy?

Podczas piątkowych koncertów na scenie pojawi Męskie Granie Orkiestra 2020, w składzie: Daria Zawiałow, Igor "Igo" Walaszek oraz król, natomiast w soboty scenę przejmie Męskie Granie Orkiestra 2021. O tym, jacy artyści się w niej znajdą, dowiemy się 30 czerwca. Wtedy poznamy też singiel, który będzie promował tegoroczną edycję trasy. Wcześniej, 21 czerwca, zaprezentowany zostanie pełny line-up Męskiego Grania 2021.

 

Brian May miał zawał sercaWiększość gitarzystów gra kostką. Ale nie Brian May z Queen. On gra monetą

Męskie Granie 2021. Gdzie i od kiedy będzie można kupić bilety?

Przedsprzedaż biletów na koncerty tegorocznej trasy rozpocznie się w poniedziałek 21 czerwca o godz. 12:00 i potrwa do 23:59 tego samego dnia lub do wyczerpania się puli wejściówek. Co ważne, tego dnia sprzedaż biletów będzie dostępna jedynie dla klientów eBilet i Allegro, posiadający usługę Allegro SMART!. Regularna sprzedaż wejściówek zacznie się 22 czerwca o godz.12:00. Płatności za bilety będzie można dokonać jedynie przez BLIKA.

Bilety jednodniowe dostępne będą w cenie 189 zł, a karnety dwudniowe, na oba koncerty w jednym z miast, w cenie 319 zł.

Spotify Radar PolskaSpotify prezentuje RADAR: program wspierający młodych artystów z Polski

Wszystkie koncerty zostaną zorganizowane zgodnie z aktualnym na dzień imprezy rozporządzeniem o organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce. To oznacza, że dostępna będzie ograniczona pula biletów dla osób niezaszczepionych oraz pula dostępna wyłącznie dla osób, które w dniu imprezy będą mogły przedstawić aktualny certyfikat potwierdzający zaszczepienie przeciwko COVID-19 w postaci kodu QR.

Więcej o: