Viki Gabor nagrywa nową piosenkę? Tajemnicza odpowiedź wokalistki

Viki Gabor zorganizowała na swoim Instagramie Q&A, a odpowiadając na jedno z pytań od fanów, zasugerowała, że nowy utwór jest już w przygotowaniu i niedługo będzie można go usłyszeć. Co to za piosenka?

Viki Gabor szykuje dla swoich fanów coś wyjątkowego? Wielbiciele jej muzyki spekulują na temat nowej piosenki po tym, jak dziewczyna zasugerowała w mediach społecznościowych, że pracuję nad czymś nowym. 

Zobacz wideo Viki Gabor nagrała piosenkę do animacji Netflixa "Wyprawa na Księżyc". Oto zwiastun filmu

Viki Gabor pracuje nad nowym utworem? Zasugerowała to emotikonami

Viki nie zdradziła żadnych szczegółów, ale odpowiadając na pytanie o premierę nowej piosenki, opublikowała serię emotikonów, dzięki którym fani wokalistki wywnioskowali, że pracuje ona nad nowym utworem. Młoda wokalistka już od jakiegoś czasu sugerowała w mediach społecznościowych, że szykują się nowości, nie będzie to więc całkowite zaskoczenie.

"Jak tam wasz weekend? Ja pracuję nad czymś nowym, nie mogę się doczekać, żeby wam to pokazać!" - napisała Viki Gabor na Instagramie na początku czerwca.

 

Viki Gabor - zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019

Viki Gabor to 14-latka pochodzenia romskiego. Urodziła się w 2007 roku w Niemczech. Dzieciństwo spędziła w Polsce, a później przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii. Dziś mieszka w Krakowie. Zaczęła być popularna, kiedy wzięła udział w programie "The Voice Kids". Doszła do finału z Tomsonem i Baronem w roli trenerów i zajęła drugie miejsce.

W 2019 roku reprezentowała Polskę w 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbył się w naszym kraju. Viki zajęła w konkursie pierwsze miejsce. Jest znana m.in. z utworów "Superhero", "Ramię w ramię", czy "Getaway". Nagrała też polską wersję piosenki "Rocket to the Moon" - "Wnieść się chcę". Pochodzi ona z najnowszego filmu "Wyprawa na Księżyc" w reżyserii animatora Glena Keane.

Więcej o: