Już dziś rusza przedsprzedaż biletów na Męskie Granie 2021 dla klientów eBilet i Allegro

Sprzedaż biletów na Męskie Granie 2021 rozpoczyna się dzisiaj o godzinie 12.00 i potrwa do 23.59 lub do wyczerpania puli biletów. Dostępne tego dnia bilety będą mogli kupić jedynie klienci Allegro posiadający usługę Allegro SMART!, w tym Smart! Student oraz Smart! na Start. W procesie zakupowym pojawią się dwie opcje do wyboru - bilet z certyfikatem zaszczepienia oraz bilet bez certyfikatu zaszczepienia.

Męskie Granie to jedno z najgorętszych wydarzeń tego sezonu. Podczas koncertów będzie można między innymi usłyszeć Męskie Granie Orkiestrę 2020, oraz wyczekiwany przez wszystkich fanów, debiut stworzonej na 2021 rok nowej orkiestry. Przedsprzedaż rozpoczyna się dzisiaj o godzinie 12.00 i potrwa do 23.59 bądź wyczerpania puli biletów.

Dostępne tego dnia wejściówki będą mogli zakupić jedynie klienci Allegro posiadający usługę Allegro SMART! Pula biletów dostępnych w przedsprzedaży będzie ograniczona. Allegro SMART! to usługa, dzięki której Polacy mogą cieszyć się z darmowych i nielimitowanych dostaw oraz dostępu do specjalnych okazji czy przedsprzedaży. Od 1 marca platforma wprowadziła promocję, dzięki której każdy klient będzie mógł przetestować usługę Allegro SMART!. Osoby, które aktywują Smart! na Start, w ciągu następnych 12 miesięcy za darmo będą mogły 5 razy skorzystać z darmowych przesyłek i zwrotów, a także zyskują dostęp do specjalnych okazji w Strefie Smart! i festiwalu zakupowego Smart! Week.

Zobacz wideo Rozpad zespołu na scenie? Najsłynniejsze muzyczne konflikty [Popkultura]

Przedsprzedaże niezmiennie cieszą się ogromną popularnością - bilety sprzedają się nawet w ciągu kilku minut. Dlatego cieszymy się, że użytkownicy eBilet i Allegro SMART! będą mieli okazję do wcześniejszego zakupu wejściówek na tak wyczekiwaną edycję Męskiego Grania - w tym roku w nowej formule! Naszą ambicją jest, aby eBilet był ulubionym miejscem do kupowania biletów, nad czym w najbliższym roku będziemy intensywnie pracować! - mówi Marcin Dakowski, dyrektor zarządzający eBilet.pl.

Wszystkie koncerty zostaną zorganizowane zgodnie z aktualnym na dzień imprezy rozporządzeniem o organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce. W sprzedaży dostępna będzie ograniczona pula biletów dla osób niezaszczepionych oraz pula dostępna wyłącznie dla osób, które w dniu imprezy będą mogły przedstawić aktualny certyfikat potwierdzający szczepienie przeciwko COVID-19 w postaci kodu QR. W procesie zakupowym pojawią się dwie opcje do wyboru:

  • Bilet (z certyfikatem zaszczepienia),
  • Bilet (bez certyfikatu zaszczepienia).

Męskie Granie 2021. Jak kupić bilety?

Wchodząc na dedykowaną stronę akcji: https://allegro.pl/kampania/przedsprzedaz. Wystarczy kliknąć baner „Kup bilet", a po przekierowaniu, na stronie eBilet.pl zostanie wygenerowany indywidualny, przypisany do linku kod, umożliwiający zakup biletów w przedsprzedaży. Każdy klient może jednorazowo kupić 4 bilety - po dokonaniu wyboru miejsca, należy wypełnić formularz z danymi osobowymi i wybrać płatność BLIK oraz opcję dostawy biletów.

W sprzedaży dostępne będą bilety jednodniowe w cenie 189 zł oraz karnety dwudniowe w cenie 319 zł. Wszystkie bilety będą imienne. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy podać imię i nazwisko uczestnika koncertu.

Regularna sprzedaż biletów na Męskie Granie 2021 wystartuje już 22 czerwca w samo południe.

Trasa koncertowa "Męskie Granie" 2021:

6 i 7 sierpnia - Kraków, Muzeum Lotnictwa

13 i 14 sierpnia - Warszawa, Tor Służewiec

20 i 21 sierpnia - Poznań, Park Cytadela

27 i 28 sierpnia - Żywiec, Amfiteatr pod Grójcem

Więcej o: