Doda piosenką promuje "Dziewczyny z Dubaju". Ma teledysk na TikToku!

Doda przedpremierowo z nowym singlem oraz teledyskiem na. TikToku! Po półtorarocznej przerwie muzycznej Doda wraca z singlem "Don't Wanna Hide" promującym film "Dziewczyny z Dubaju", którego artystka jest producentką.

Premiera odbędzie się 24 czerwca, natomiast już dziś możecie posłuchać fragmentu w aplikacji TikTok! Oprócz tego startuje tam challenge #dontwannahide, przy którym możecie użyć specjalnie zaprojektowanego filtra. Pomoże on dokonać Waszej przemiany poprzez zdjęcie maski social mediów i tego jak widzą Was inni. Nie żyjcie na pokaz, nie bądźcie fake, nie ukrywajcie się, odważcie się BYĆ po prostu sobą.

Zobacz wideo Figura, Doda, Kalicka i inni na premierze "Dziewczyn z Dubaju"

Doda przedpremierowo z nowym singlem oraz teledyskiem na… TikToku!

Nowoczesny, utrzymany w klubowym tonie nowy singiel z miejsca wpada w ucho za sprawą chwytliwego rytmu oraz niepodrabialnego wokalu artystki. "Don’t Wanna Hide" jest także intrygujący w warstwie tekstowej. O ważnym przekazie utworu Dorota Rabczewska mówi:

Utwór opowiada o życiu w kłamstwie, o relacji, która jest zbudowana na sztucznej nadziei, o chęci wyrwania się z tej iluzji, w której sieć można wpaść zupełnie nieświadomie. To także piosenka o nieukrywaniu swoich potrzeb i marzeń o szczerej miłości. O odwadze, by wyrzucić z siebie prawdę i uwolnić się od gry pozorów, bez względu na cenę, którą przyjdzie nam zapłacić. Bo najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa. A o prawdziwą miłość zawsze warto walczyć.

Doda napisała utwór wspólnie z Patrykiem Kumórem, Dominikiem Buczkowskim-Wojtaszkiem i Lanberry. Fanów na pewno zainteresuje i ucieszy informacja, że do "Dont Wanna Hide" powstał także polski tekst.

Warto dodać, że przedpremierowo, bo 23 czerwca będziecie mogli obejrzeć na profilu @doda na TikToku fragment teledysku do singla "Don’t Wanna Hide", który będzie się różnił od tego, który trafi dzień później na kanał YouTube TheDodaTV.

To pierwsza taka przedpremiera na TikToku w Polsce. 

<<Reklama>> E-book "Dziewczyny z Dubaju" jest dostępny w Publio.pl >>

Więcej o: