Polska Muzyka na OFF Country Club w katowickiej Dolinie Trzech Stawów. Bilety już w sprzedaży

W 2021 roku, z powodu pandemii koronawirusa, nie zaplanowano pełnowymiarowego OFF Festivalu. Nie oznacza to jednak, że w Katowicach zabraknie muzyki! Muzyka na żywo będzie, a zmieni się jedynie formuła wydarzenia. Organizatorzy wpadli na pomysł, by w tym roku zorganizować OFF Country Club, który odbędzie się w pierwszy weekend sierpnia, czyli 6-8 sierpnia.

Te trzy dni będą wypełnione muzyką z różnorodnych gatunków. Wystąpią Quebonafide, Artur Rojek, Brodka, Smolik, Król oraz Mitch & Mitch. Wstęp będzie biletowany.

Zobacz wideo Rozpad zespołu na scenie? Najsłynniejsze muzyczne konflikty [Popkultura]

OFF Country Club zamiast OFF Festivalu. Jak będzie wyglądać muzyczne wydarzenie?

"Na OFF Festival taki, jaki wszyscy znamy i kochamy, przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku. Są jednak ludzie - na przykład my - którzy nie wyobrażają sobie pierwszego weekendu sierpnia bez muzyki, spacerów w Dolinie Trzech Stawów i spotkań z przyjaciółmi. Wychodzimy tym potrzebom naprzeciw, zapraszając was już dziś na cykl koncertów OFF Country Club" - poinformowali organizatorzy OFF Festival. Dodali, że to ich sposób na uratowanie lata.

Organizatorzy podają również, że w trakcie ich wydarzenia, grana będzie różnorodna muzyka. "Niech nie zwiedzie was nazwa, nie będzie to propozycja dla fanów muzyki country (choć jeden z wykonawców ma za sobą taki epizod…), bo usłyszycie bardzo różne dźwięki - od rapu przez elektronikę, indie rock i nową falę, po nadwiślańską tropicalię" - wyjaśniają organizatorzy.

OFF Country Club będzie biletowany. Kogo usłyszymy?

Gwiazdami, które uświetnią dni festiwalu, będą: Mitch & Mitch con il loro Etereo Gruppo Stereofonico, Artur Rojek, Król, Brodka, Smolik gra "Smolik" i Quebonafide. Jak wynika z komunikatu, każdy dzień koncertowy będzie osobno biletowany i kosztuje 109 złotych, a pula wejściówek będzie ograniczona.

"Usłyszycie bardzo różne dźwięki - od rapu przez elektronikę, indie rock i nową falę, po nadwiślańską tropicalię. Chodzi o przeniesienie unikalnej formuły OFF Clubu w piękne okoliczności przyrody" - zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy.

Więcej o: