Margaret zaprezentowała nowy utwór "Tak na oko". Bez wątpienia to będzie hit nadchodzących wakacji

Margaret wypuściła swój najnowszy singiel "Tak na oko", który promuje teledysk nagrany na słonecznych plażach w Rimini. Utwór jest zapowiedzią kolejnego projektu artystki - epki "Gelato".

"Byłam zagubiona we mgle. Rozbita na milion atomów. Te melodie to mój exodus, sprawdzajcie 'TAK NA OKO' na YT i Waszych ulubionych serwisach streamingowych" - napisała w sobotę na Instagramie artystka. 

 

"Tak na oko" singiel Margaret już hula na YouTube i platformach streamingowych 

Margaret podzieliła się z fanami swoim najnowszym utworem - "Tak na oko", który z pewnością już niebawem będzie hitem tegorocznych wakacji. Teledysk do piosenki został nakręcony przez Krzysztofa Wróbla i wyprodukowany przez Piotra Kozieradzkiego, znanego szerszej publiczności jako KaCeZet, który prywatnie jest mężem artystki.  

W teledysku Margaret jak przystało na turystkę, spędza czas na plaży, w basenie z przyjaciółmi oraz w wesołym miasteczku, a to wszystko oczywiście dzieje się na malowniczych włoskich plażach w Rimini. Klip jest kolorowy, słoneczny, pełen życia, a przy tym artystka po raz kolejny wspiera społeczność LGBTQ+.  W wielu ujęciach widzimy tęczowe flagi - symbole ruchu na rzecz równouprawnienia osób LGBTQ+.

 

"Mój najnowszy singiel 'TAK NA OKO' już jest na YouTube i platformach streamingowych, a cała epka 'GELATO' trafi tam za tydzień! Udanych wakacji" - zapowiedziała na swoim Instagramie artystka. Krążek znajdzie się w sklepach muzycznych już w piątek, 2 lipca. Zanim jednak trafi do rąk fanów, pozostaje im cieszyć się najnowszy singlem artystki, który już dwa dni po premierze znalazł się na 17. miejscu na karcie na czasie z liczbą ponad 134 tys. wyświetleń. 

Margaret - kim jest? 

Margaret lub  Maggie a właściwie Małgorzata Jamroży niebawem będzie świętować swoje 30. urodziny, artystka urodziła się 30 czerwca 1991 roku w Stargardzie Szczecińskim i jest piosenkarką, kompozytorką, tekściarką, a z wykształcenia projektantką mody. Zadebiutowała w 2013 roku minialbumem "All I Need" promowanym przez singiel "Thank You Very Much", który podbił serca nie tylko polskich fanów artystki, ale też niemieckich, austriackich czy włoskich. Piosenkarka ma na swoim koncie pięć albumów, z których pochodzą m.in. takie hity jak "Heartbeat", "Just the Two of Us" czy "Cool Me Down". 

Zobacz wideo Margaret o hejcie po koncercie "Artyści przeciw nienawiści": Chodzę do psychologa, ale nastolatkowie i tak mają ciężej

Poza działalnością artystyczną Margaret aktywnie działa na rzecz osób LGBTQ+. W czerwcu na swoim Instagramie artysta stworzyła "Tęczową Szkołę Maggie". "Z okazji PRIDE MONTH - wracam z moim cute IG formatem - będę przekazywać swojego IG, moim LGBT znajomym, żebyście mogli ich lepiej poznać!! Jeśli macie jakieś pytania/chcielibyście poruszyć jakieś tematy, coś was nurtuje - to jest ten moment" - napisała na początku czerwca piosenkarka. 

 
Więcej o: