Krystian Ochman z nowym singlem. "Prometeusz" to przejście od trapowych beatów do musicalowego klimatu

"Prometeusz" to ciekawy zwrot w twórczości Krystiana Ochmana. Zamiast trapowego numeru z dużym podbiciem basów zwycięzca 11. edycji "The Voice of Poland" zdecydował się na utwór bardziej poetycki, teatralny, wręcz musicalowy. Jedno natomiast się nie zmieniło - Ochman w "Prometeuszu" wciąż jest bardzo ekspresyjny i emocjonalny.

"Prometeusz" porusza kwestię siły, wytrwałości i pewności w działaniach. Nowy utwór jest nieco inny niż poprzednie kawałki Ochmana. Singiel został tym razem wyprodukowany przez Michała Pietrzaka oraz Juliusza Kamila. Wcześniej trapowo, z dużym podbiciem basów, a teraz musicalowo i jeszcze bardziej przejmująco. Krystian Ochman już jest artystą, ale za sprawą piosenki "Prometeusz" udowodnił, że jego talent sprawdza się w różnorodnych stylistykach.

Zobacz wideo Wywiad z Krystianem Ochmanem, zwycięzcą "Voice of Poland"

"Prometeusz". Krystian Ochman pokazuje się z nowej strony

Wcześniejsze single wyprodukowane przez @atutowego osiągnęły świetne wyniki. „Światłocienie" mają już ponad 2,7 mln streamów na Spotify i ponad 4,4 mln wyświetleń na YouTube; „Wielkie Tytuły" trafiły na 1. miejsce na karcie na czasie YouTube, zgromadziły ponad 1,9 mln wyświetleń i ponad 750 streamów na Spotify; "Wspomnienie" ma ponad 250k streamów i 570k wyświetleń na YouTube. Czy nowy singiel powtórzy sukces wcześniejszych utworów? Sprawdźcie sami!

 

Krystian jest zwycięzcą 11. edycji "The Voice of Poland" oraz wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego uczestnictwo w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman był nazywany objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski singiel "Światłocienie" był typowany jako jeden z najlepszych debiutanckich utworów laureatów "The Voice of Poland".

Urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach. Krystian jest nie tylko zdolnym wokalistą, ale również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.

Więcej o: