Były muzyczne, teraz czas na własną płytę. Julia Olędzka prezentuje pierwszy singiel

Julia Olędzka to uczestniczka i laureatka programów i konkursów muzycznych. Teraz odważnie wkracza w świat muzyki, prezentując swój najnowszy singiel "Ten stan".

Jak mówi sama Julia, "o tym, że swoje życie poświęcę muzyce wiem od zawsze. To zdecydowanie moja jedyna i największa pasja. Muzyka jest częścią mnie". 6 lipca premierę miał jej debiutancki singiel. 

Sama artystka zapytana o odczucia związane z utworem stwierdza, że "piosenka 'Ten stan' pojawiła się w idealnym momencie. Identyfikuję się z każdym słowem i dźwiękiem. To pierwszy krok, który stawiam w opowiedzeniu światu o sobie. Jestem wszechstronna i taka też będzie moja twórczość".

 

Julia Olędzka urodziła się 15 kwietnia 1994 roku. Wychowywana w muzycznej rodzinie, już jako kilkulatka rozpoczynająca mówić przejawiała duże zainteresowanie muzyką. Pod czujnym okiem mamy i trenerki wokalnej w jednej osobie stawiała swoje pierwsze kroki w świecie przepełnionym muzyką i tak już zostało. Świat, do którego wkroczyła okazał się tym, w którym czuje się najlepiej i z którego nie ma zamiaru rezygnować. Swoje zdolności wokalne zaczęła pielęgnować pod okiem najlepszych wokalistów i pedagogów w kraju, takich jak np. Pani Grażyna Łobaszewska czy Elżbieta Zapendowska.

Zobacz wideo Dzięki "Klubowi Myszki Miki" mogliśmy zobaczyć tańczącego Ryana Goslinga [Popkultura Extra]

Od dziecka brała udział w wielu konkursach i przeglądach wokalnych. Nagrodą, która dała Julii najwięcej satysfakcji, jest tytuł Grand Prix, który odebrała z rąk Urszuli Dudziak oraz Beaty Kozidrak. Początek telewizyjnej przygody zapewnił jej udział w programie "Mam Talent", gdzie znalazła się w grupie finalistów. Dzięki temu w towarzystwie innych uczestników talent show mogła zaśpiewać podczas nocy sylwestrowej organizowanej przez stację TVN. Za kolejny sukces uważa udział w kilku odcinkach programu "Taniec z Gwiazdami", w których w towarzystwie orkiestry Tomka Szymusia swoim głosem uświetniała występy uczestników show. Udział w programie "The Voice of Poland" i tytuł ćwierćfinalistki zakończył przygodę Julii z programami typu talent show. Kolejnym przystankiem i celem jest teraz wydanie własnego albumu, którego przedsmakiem jest debiutancki singiel "Ten stan".