Natalia Szroeder i Miętha w wakacyjnym klipie. "A my tacy młodzi, to musimy się wyszaleć"

Natalia Szroeder chętnie współpracuje z innymi muzykami. Tym razem zaśpiewała w utworze duetu Miętha. To typowo wakacyjny numer. - Pisząc "Zanim pójdziesz" miałem przed oczami długie jazdy samochodem bez celu, przy zachodzącym słońcu i wszystkie najlepsze imprezy nad Wisłą - mówi Skip z Mięthy.

Duet Miętha we współpracy z Natalią Szroeder zaprezentował wspólny, wakacyjny singiel. Wokalistka pojawia się w nim, wjeżdżając na plan na motocyklu. Z kolei w tekście nie zabrakło zachęty do tańca. Padają m.in. słowa:

Życie takie krótkie, a my tacy młodzi, to musimy się wyszaleć
Pokaż mi ten uśmiech, bo tej nocy chodzi nam jedyne o zabawę.

Miętha i Natalia Szroeder w klipie do "Zanim pójdziesz" - zobacz  

- "Zanim pójdziesz" to intrygujące, rześkie połączenie tak różnych wrażliwości z wyczuwalnym, pulsującym beatem, charakterystycznym dla duetu Skip & AWGS. Pisząc "Zanim pójdziesz" miałem przed oczami długie jazdy samochodem bez celu, przy zachodzącym słońcu i wszystkie najlepsze imprezy nad Wisłą - mówi Skip i dodaje:

Cieszyliśmy się jak dzieci, kiedy dowiedzieliśmy się, że Natalia jest chętna na gościnkę w tym numerze. Poszliśmy razem do studia i byliśmy świadkami jak doświadczona i przegenialnie świadoma swojego głosu artystka nagrywa swoje wokale do numeru, który jej się bardzo spodobał.
 

Zaledwie w kwietniu Natalia Szroeder pokazała teledysk do utworu promującego jej płytę, w którym zaśpiewała w duecie z RAlphem Kaminskim. W tym roku zaśpiewała także razem z Margaret na singlu promującym płytę tej drugiej piosenkarki.  

W sieci pojawił się też już oficjalny teledysk do utworu "Zanim pójdziesz". Za wideoklip odpowiada Julek Tałandziewicz (na koncie ma m.in. nominację do nagród Polish Music Video Awards za klip Lordofon "Figaro").

Zobacz wideo Te gwiazdy wystąpiły w "Słonecznym Patrolu" jeszcze zanim były sławne

"Zanim pójdziesz" to zapowiedź albumu Miętha "36,6", którego premiera przewidziana jest na 24 września. Na wszystkich, którzy nabyli album w przedsprzedaży, czeka wersja specjalna wydawnictwa wzbogacona o 11 dodatkowych utworów.

Więcej o: