Cleo i Cardi B w jednym teledysku? Współpracę sugeruje wpis na Instagramie polskiej wokalistki

"Takiego połączenia jeszcze nie było!" - zapewniała na Instagramie Cleo, ogłaszając współpracę z amerykańską raperką Cardi B. Okazało się, że jest to jedynie żart wokalistki. W rzeczywistości w najnowszym teledysku Cleo wystąpi polska celebrytka.

W sieci dostępny jest już fragment teledysku do najnowszego singla Cleo, zatytułowanego "Polskie Mexico". Wokalistka wciela się w nim w postać szefowej kartelu. Dostaje telefon, w którym ktoś zawiadamia ją, że Donatan nie chce dłużej tworzyć dla niej muzyki. Na rozkaz Cleo, dwóch rosłych mężczyzn przyprowadza do niej "Donatana", którego zagrał Mini Majk z Ekipy Friza.

Z fragmentem klipu do "Polskiego Mexico" można zapoznać się poniżej:

 

Cardi B w teledysku Cleo? Polska gwiazda ogłosiła to na Instagramie

W środę na Instagramie Cleo pojawił się wpis, który rozbudził wyobraźnię fanów. Wokalistka zapowiedziała, że w teledysku do "Polskiego Mexico" pojawi się nie kto inny, tylko znana amerykańska raperka Cardi B.

Mogę Wam już zdradzić, że w kawałku "POLSKIE MEXICO" gościnnie pojawi się CARDI B. Takiego połączenia jeszcze nie było!

- napisała na Instagramie Cleo.

 
Zobacz wideo Jak Cleo ryzykowała zdrowiem, nagrywając klip do "Łowcy gwiazd"

A jednak ktoś inny. To gwiazda popularnego telewizyjnego show

Cleo zamieściła zdjęcie, na którym pozuje z dziewczyną do złudzenia przypominającą Cardi B. Panie trzymają w dłoniach grube pliki banknotów. Po sprawdzeniu, jakie profile zostały oznaczone we wpisie Cleo, okazuje się, że wcale nie towarzyszy jej amerykańska gwiazda, ale Katarzyna Alexander, znana bardziej jako Laluna Unique. Laluna jest bohaterką "Królowych Życia", programu emitowanego na antenie telewizji TTV. Celebrytka znana jest z zamiłowania do operacji plastycznych i tatuaży. Na swojego Instagrama dodała to samo zdjęcie z Cleo.

Premiera nowego teledysku "Polskie Mexico" z moją ukochaną Cleo! Zdradzę wam tylko, że odgrywam rolę CARDI B

- przekazała Laluna Unique w swoim wpisie.

Więcej o: