"I Wanna Be Your Slave". Zespół Maneskin zniewala w nowym, gorącym teledysku

Tego zespołu już chyba nie trzeba przedstawiać. M?neskin, zwycięzcy Eurowizji 2021, tali się światowym fenomenem i podbijają listy przebojów. W piątek zaprezentowali klip do utworu "I Wanna Be Your Slave", który na TikToku idzie jak burza.

Ich cover utworu "Beggin'" oraz oryginalne "I Wanna Be Your Slave" zajmują #1 i #10 miejsce na liście najczęściej odtwarzanych utworów w Spotify na całym świecie. Czy kogoś jeszcze dziwi, że udało im się zebrać ponad 2 mld odtworzeń w serwisach streamingowych? Ich występ na Polsat SuperHit Festiwal 2021, podczas którego apelowali o równość i miłość dla wszystkich w naszym kraju, odbił się szerokim echem we wszystkich polskich mediach. Członkowie grupy Måneskin nie zwalniają tempa i prezentują wyczekiwany teledysk do wspomnianego "I Wanna Be Your Slave".

Czytaj: Damiano David z grupy Maneskin pocałował na scenie gitarzystę. "Miłość nigdy nie jest zła" >>

Zobacz wideo Męskie Granie 2021. "I Ciebie też, bardzo" to singiel, którego nie do końca się spodziewaliśmy. I bardzo dobrze

Måneskin cali w Gucci podkręcają temperaturę teledyskiem do "I Wanna Be Your Slave"

Oficjalny obrazek do utworu "I Wanna Be Your Slave" rzuca publikę w sam środek pętli, w której każde pragnienie ma swoją cenę. Jako gwiazdy odważnego i pozbawionego filtra show, Måneskin przedstawiają klimat i tekst utworu, gdzie kontrastujące postacie mówią o seksualności we wszystkich niuansach… Gdzie sprzeczności, które drzemią w każdym z nas, sprawiają, że jesteśmy nieperfekcyjnymi, grzeszącymi ludźmi z potrzebą zbawienia.

 

Klip został wyreżyserowany przez Simone Bozelliego. Jego wizualna narracja śledzi siłę ludzkich powiązań w sferze impulsów i relacji. Bozzelli wygrał nagrodę podczas 35 Międzynarodowego Tygodnia Krytyki Filmowej w Wenecji z krótkim metrażem "J’Adore", wyprodukowanym przez Think|Cattleya. W klipie zespół postawił na stroje i akcesoria Gucci z najbardziej ikonicznej kolekcji stworzonej przez dyrektora kreatywnego marki – Alessandro Michele.

Måneskin to pierwszy włoski zespół, który miał w tym samym czasie dwa utwory w Top 10 najmocniejszych singli w Wielkiej Brytanii. Trzy płyty zespołu – "Chosen", "Il Ballo Della Vita" oraz "Teatro D'Ira Vol. 1" trafiły w Polsce do pierwszej dziesiątki OLiS.

Więcej o: