Pol'and'Rock we własnych czterech ścianach? Żaden problem - oto poradnik domowego festiwalowicza

W te wakacje Pol'and'Rock Festiwal zagra nie tylko dla osób zgromadzonych na lotnisku Makowice-Płoty, ale i dla internautów, którzy nie będą mieli okazji zawitać osobiście na imprezę. Organizatorzy zadbali o to, by na koncertach można było się bawić również w domowych pieleszach. Podpowiadamy wam zatem, jak przygotować się na tegoroczną Najlepszą Domówkę Świata.

Festiwal Pol'and'Rock 2021 ma formę hybrydową. Ci, którzy nie zdobyli wejściówek na wydarzenie, mają gorące zaproszenie na transmisje koncertów i spotkań na Akademii Sztuk Przepięknych, które będą dostępne m.in. na YouTube, Twitchu i Facebooku. Internauci będą mogli spędzić ponad 50 godzin na internetowej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Pol'and'Rock Festival będzie też można oglądać i słuchać na platformie Onet.pl i na antenie Antyradia. Możecie spytać - ale jak to tak, bez przygotowania, po prostu oglądać? Odpowiadamy: oczywiście, można, ale po co, skoro można też rozkręcić u siebie wyjątkową festiwalowa domówkę? 

Poradnik festiwalowicza-domatora. Jak się bawić na Pol’and’Rock Festival, nie wychodząc z domu?

Co zatem warto mieć ze sobą w trakcie Pol’and’Rockowej Domówki? Po pierwsze - połączenie z internetem. Rzecz niby oczywista, ale kluczowa, więc naszą powinnością jest o niej przypomnieć. Kiedy już upewnicie się, że sieć jest dostępna, zadbajcie o odpowiedni festiwalowy anturaż. Na Pol’and’Rocku nie obowiązuje żaden dress-code - ważne, żebyście w waszych strojach czuli się swobodnie i mogli wywijać kończynami bez ograniczeń. 

Po połączeniu się z mocą internetu i założeniu wygodnych ciuchów dobrze byłoby zadbać o odpowiedni prowiant. Latem sprawą nadrzędną jest nawadnianie się, dlatego nie czekajcie z zakupem napojów - musi ich wystarczyć dla wszystkich uczestników domówki, szczególnie jeśli jesteście roztańczoną ekipą! No i właśnie, skoro mowa o uczestnikach, kolejny bardzo istotny element (jeśli nie najważniejszy) to oczywiście odpowiednie towarzystwo. Zabawa w gronie przyjaciół? Bomba! Wolisz dać się ponieść nurtowi Pol’and’Rocka w wersji solo? Zapraszamy!

Zanim wpadną goście lub sam/a odepniesz festiwalowe wrotki, niezłym pomysłem może być stworzenie własnej rozpiski z koncertami i aktywnościami. Pełny harmonogram wszystkich wydarzeń znajdziecie na stronie festiwalu (klik!).

Zobacz wideo Po co artyści korzystają z masek? Daft Punk twierdzili, że są robotami

Allegro zachęca do wspólnej zabawy. Wygraj nagrody i ciesz się festiwalem!

Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na zabawę w domu czy na Lotnisku Makowice-Płoty, możemy również zgarnąć wiele nagród! Wystarczy opublikować zdjęcie i pokazać jak spędza się festiwalowy czas, a następnie oznaczyć je jako #smartnarock oraz #allesmart. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone rocznymi oraz miesięcznymi abonamentami Allegro SMART! Posiadające tę usługę możemy cieszyć się z darmowych i nielimitowanych dostaw oraz dostępu do specjalnych okazji czy przedsprzedaży.

Pol’and’Rock Festiwal jak zwykle będzie rozkręcany m.in. przez Allegro. Platforma zapewni atrakcje nie tylko tym festiwalowiczom, którzy zjadą do Makowic, ale i wszystkim domatorom. Jeszcze przed rozpoczęciem Pol’and’Rocka możecie np. wziąć udział w konkursie z wyszukiwarką - zabawa rozpoczyna się 19 lipca i potrwa do 28 lipca. 

Co należy zrobić? Odgadywać hasła związane z Pol’and’Rock 2021 i wpisywać je w wyszukiwarce Allegro (np. gdziejestandrzej) - jeżeli strzał będzie trafiony, na ekranie pokaże się konkretny produkt. Spokojnie, nie będziecie strzelać na ślepo - na instagramowym profilu Allegro znajdziecie podpowiedzi w formie InstaStories. Każdego dnia wypatrujcie podpowiedzi do kilku różnych gadżetów! 

Wszystkie InstaStories z podpowiedziami znajdziecie w sekcji Wyróżnione na profilu Allegro (uwaga: będą aktualizowane na bieżąco!). Co będzie można wygrać? Same wspaniałości, które uczynią z domowej zabawy prawdziwą fiestę, m.in. bilety otwarte na eBilet.pl o wartości 200 zł, rzutniki, maszynki do waty cukrowej, aparaty Instax, leżaki i lazy bags.

Więcej o: