Brodka i Krzysztof Zalewski na Campus Polska Przyszłości. Kto jeszcze wystąpi na scenie w Olsztynie?

Na przełomie sierpnia i września odbędzie się Campus Polska Przyszłości. Podczas wydarzenia oprócz spotkań z politykami i aktywistami zaplanowano koncerty polskich artystów. Sprawdź, kto zagra na Campusie.

Campus Polska Przyszłości rozpocznie się w piątek 27 sierpnia, a zakończy w czwartek 2 września. Szkoła letnia dla młodych liderów społecznych zostanie zorganizowana w Olsztynie, na terenie miasteczka akademickiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. 

Zobacz wideo Inspiracja czy ciężka praca, czyli skąd biorą się najlepsze pomysły. Wywiad z Krzysztofem Zalewskim [Popkultura Extra]

Kto zagra na scenie Campus Polska Przyszłości?

W mediach społecznościowych Campus Polska Przyszłości opublikowano informację, że w ramach wydarzenia, w poniedziałek 30 sierpnia na scenie pojawią się Natalia Przybysz i Krzysztof Zalewski, a we wtorek 31 sierpnia zagrają: Brodka i Organek.

Karin Ann Karin Ann pokazała tęczową flagę w TVP. Teraz wydała oświadczenie

"Po ciekawych spotkaniach, warsztatach i dyskusjach o ważnych sprawach, w tym o kulturze - czas na wieczorne koncerty! W Kortowie wystąpi dla Was grupa najlepszych polskich artystek i artystów. 30 i 31 sierpnia zagrają: Brodka, Natalia Przybysz, Organek i Krzysztof Zalewski. Do zobaczenia pod sceną! " - przekazali organizatorzy Campusu. 

Czym jest Campus Polska Przyszłości?

"Campus Polska Przyszłości ma być przestrzenią dialogu i współpracy dla wszystkich ludzi dobrej woli. W Polsce są setki tysięcy aktywnych młodych ludzi, którzy wykonują tytaniczną pracę. Działają w stowarzyszeniach i fundacjach charytatywnych, pracują w samorządach - lokalnie budują swoje małe ojczyzny. Jednak często ich inicjatywy nie są skoordynowane, a organizacje i liderzy mają ze sobą za mało kontaktu. Dlatego stworzyliśmy Campus Polska Przyszłości - miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń, nawiązywania relacji i tworzenia innowacyjnych idei, które będą miały wpływ na rozwój naszego kraju" - wyjaśnił Rafał Trzaskowski, który weźmie udział w wydarzeniu.

France Cannes 2021 Awards Ceremony Cannes. Które filmy obejrzymy w polskich kinach? [LISTA]

Obok prezydenta Warszawy w Olsztynie pojawią się także: Swiatłana Cichanouska - prezydent-elekt Białorusi, prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz, uczestniczka Powstania Warszawskiego - Wanda Traczyk-Stawska czy Marcin Matczak, prawnik i prof. Uniwersytetu Warszawskiego. Campus Polska Przyszłości to nie tylko spotkania z politykami, ale też wykładowcami i aktywistami. Na uczestników czekają praktyczne warsztaty i dyskusje z ekspertami oraz wydarzenia sportowe i kulturalne. 

Więcej o: