Największy polski festiwal znów rusza. Sprawdź, co można wygrać, nie wychodząc z domu. Albo namiotu

Pol'And'Rock, festiwal, który jest świętem dla wszystkich fanów muzyki, w tym roku rozgrzeje publiczność zgromadzoną pod sceną i tę, która największą imprezę lata odwiedzi online. Warto wprawić się w dobry nastrój, bo kto będzie najlepszy w okazaniu tego, jak dobrze bawi się "zdalnie", ma szansę na nagrody. Podobnie jak ci, którzy - korzystając z podpowiedzi - zgadną hasło w wyszukiwarce Allegro, partnera, który od dekad wspiera WOŚP.

Odliczanie do największego polskiego festiwalu muzycznego znów się zaczęło. Pol'and'Rock 2021 po rocznej przerwie wraca bowiem do tego, co fani kochają najbardziej - koncertów w plenerze. Tym razem posłuchać dziesiątek muzyków będzie można przez trzy dni - od 29 do 31 lipca.

Pol'and'Rock 2021 również online. Dla tych, którzy są z WOŚP sercem 

Na dużej scenie najpierw zagra wielka orkiestra OSP Płoty, a potem pojawią się gwiazdy.  Tabu, WaluśKraksaKryzys, Kroke, Vavamuffin, Jahcoustix, Łona/Webber & The Pimps, Renata Przemyk, Raz Dwa Trzy i Łydka Grubasa. W kolejnych dniach scenę zapełnią emocje i charyzma, którą zapewnią Cheap Tobacco, Dżem, Bokka, Dubioza Kolektiv, Kosmodrom, Kasia Kowalska czy Piotr Bukartyk. 

Emocje będą mogli przeżyć zarówno ci, którzy pojawią się na lotnisku Makowice-Płoty (woj. zachodniopomorskie), jak i uczestniczący w muzycznym święcie zdalnie. Relację z wydarzenia będzie bowiem można śledzić bezpłatnie poprzez media społecznościowe Fundacji WOŚP i Pol'and'Rock Festival oraz na kanałach partnerów.

Zobacz wideo Popkultura odc. 82

Pol'and'Rock 2021 znów ze wsparciem Allegro. Rusza wyjątkowy konkurs. A nawet dwa

Muzyczne święto nie mogłoby być tak wyjątkowe, gdyby nie wsparcie ze strony partnerów. Jednym z nich jest Allegro, który obecny jest na festiwalu od 21 lat. W tym roku też przygotował wiele atrakcji, w tym tę najbardziej widoczną. Wielkie młyńskie koło, które zapewni jeszcze większe wrażenia i możliwość zobaczenia festiwalu z niecodziennej perspektywy, to tylko jedna z nich.

Allegro organizuje też dwa konkursy. Skierowane są do tych, którzy bawią się w domach, na wakacjach, imprezach organizowanych z przyjaciółmi. Wakacyjny wyjazd można bowiem połączyć z wirtualną wizytą na Pol'and'Rock 2021. Ci, którzy pochwalą się tym, jak dobrze się bawią, mają szansę zdobyć roczny abonament Allegro SMART! Wyjątkowej usługi, dzięki której przesyłki - przy spełnieniu prostych warunków - można odbierać za darmo. Wystarczy zadbać o wyjątkowe fotografie oznaczone hashtagami smart i #allesmart.

Pokaż, jak dobrze się bawisz. Używaj wyszukiwarki Allegro. I zgarniaj samo dobro

Drugi konkurs już trwa. Do 29 lipca trzeba odgadywać hasła związane z festiwalem Pol'and'Rock 2021. Po wpisaniu ich w przeglądarkę (np. gdziejestandrzej) dowiemy się, czy zgadliśmy. A wtedy na ekranie pojawi się konkretny przedmiot będący wygraną.

Allegro ułatwia odgadywanie haseł - wystarczy śledzić InstaStories (można je znaleźć w sekcji "wyróżnione" na profilu Allegro". Wygrać można bilety otwarte na eBilet.pl warte 200 zł, a także bardzo atrakcyjne nagrody takie jak rzutniki, maszynki do produkcji własnej waty cukrowej, głośniki bezprzewodowe, aparaty Instax, plażowe leżaki i lazy bagsy.

Szkoda, że nie mogą tego państwo zobaczyć. Co będzie się dziać, na festiwalu, który wspiera Allegro?

Pol'and'Rock 2021 będzie też okazją do zdobycia nagród od Allegro Lokalnie. Ci, którzy będą jednak mogli przybyć na miejsce, potańczyć i potarzać się w błocie, czeka też specjalny tor przeszkód. Za wyjątkowy pokaz umiejętności i bicie rekordów można zgarną nagrodę.

Akademia Sztuk Pięknych, zgodnie z tradycją, pozwoli z kolei podzielić się zasobami kreatywności. Uczestnicy specjalnych warsztatów nauczą się, jak być jeszcze bardziej "eko" i dać zupełnie nowe życie starym t-shirtom. Na kolejnych warsztatach będzie można poznać sztukę zmiany zwykłych kartonów w użyteczne przedmioty.

Więcej o: