Beata Kozidrak i Bajm wystąpią na Open'er Park. Ceny biletów kuszące. Dla niezaszczepionych już nie ma

Beata Kozidrak i Bajm dołączyli do zacnego grona artystów, którzy latem wynagradzają festiwalowiczom fakt, że po raz kolejny nie można zorganizować Open'era tak, jak zawsze. Co więcej, bilety na ich specjalny koncert zaoferowano w kuszącej cenie 10 zł. Nie skorzystają z tej oferty jednak osoby, które nie zaszczepiły się na COVID-19; wejściówki z tej puli rozeszły się błyskawicznie.

Open'er Park różni się od tradycyjnego Open'er Festivalu — zamiast czterech intensywnych dni wypełnionych od rana do wieczora koncertami zespołów i muzyków z całego świata, festiwalowicze od 15 lipca do 22 sierpnia mogą pojawić się w gdyńskim Parku Kolibki. W tym okresie organizowane są tam przez cztery dni w tygodniu koncerty najróżniejszych artystów takich jak np. Monika Brodka, Dawid Podsiadło, zespół Maneskin, Pezet, Krzysztof Zalewski czy właśnie Bajm, który na scenie pojawi się dokładnie 14 sierpnia. Do tego można na miejscu korzystać ze specjalnie wydzielonych stref parkowej i plażowej czy atrakcji takich jak kino, teatr i pokazy sztuk wizualnych.

Zobacz wideo Muzyka, która łączy pokolenia. Krawczyka, Kozidrak czy Rodowicz uwielbiają i starsi, i młodsi

Bajm na Open'er Park. Kuszące ceny biletów

Bajm zacznie swój występ na festiwalowej scenie już o godzinie 21. Znając temperament Beaty Kozidrak, można spodziewać się iście szampańskiej zabawy. Cena za możliwość zaśpiewania razem z nią "Białej armii", "Szklanki wody" czy "Tej samej chwili" nie jest wcale wygórowana. Wystarczy zapłacić symboliczną sumę 10 zł. Dodajmy, że ceny biletów na koncert tegorocznych zwycięzców Eurowizji, czyli grupy Maneskin, zaczynają się od 59 zł.

 

Z tej wyśmienitej oferty nie skorzystają jednak już osoby, które do tej pory nie zaszczepiły się na koronawirusa. Zgodnie z obowiązującymi przepisami pula biletów dla takich widzów jest ograniczona — nic zatem dziwnego, że wejściówki zniknęły niedługo po ogłoszeniu, że Bajm zagra na festiwalu.

Wejściówki na koncert BajmuWejściówki na koncert Bajmu ebilety.pl - screen ze strony

W myśl rozporządzenia Rady Ministrów z 22 czerwca 2021 r. organizatorzy koncertów, które odbywają się na otwartym powietrzu, a nie ma na nich wyznaczonych miejsc na widowni, mogą wpuścić na teren imprezy nie więcej niż 250 osób. Dodajmy jednak, że "osób zaszczepionych nie wlicza się do limitów osób, które mogą uczestniczyć w spotkaniach, imprezach oraz wydarzeniach kulturalnych i sportowych". Tak też wielbiciele Beaty Kozidrak i zespołu Bajm, którzy są zaszczepieni, mogą jeszcze kupić dla siebie wejściówkę na ich koncert.

Open'er Park w Gdyni. Kto jeszcze wystąpi? Line-up imprezy

 • 5 sierpnia – Linia Nocna, Kwiat Jabłoni
 • 6 sierpnia – Ralph Kamiński, Mery Spolsky, Natalia Przybysz
 • 7 sierpnia – Sokół, Rasmentalism, Rosalie
 • 8 sierpnia – Miętha, Janusz Walczuk, Pezet
 • 12 sierpnia – Margaret, Tymek
 • 13 sierpnia – Rysy, Kamp!, A_GIM
 • 14 sierpnia - Beata i Bajm - koncert specjalny
 • 15 sierpnia – Muchy, Krzysztof Zalewski
 • 19 sierpnia - Maneskin
 • 20 sierpnia - Catchup, PROBL3M
 • 21 sierpnia - DEAS, PAN-POT, Amelie Lens
 • 22 sierpnia - zakończenie festiwalu
Więcej o: