"J*bię to wszystko". Pewnie żadna stacja nie odważy się zagrać utworu. Czy Maria Peszek się tym przejmuje? Zgadnijcie sami

Maria Peszek szokuje, budzi kontrowersje? To już chyba nikogo nie dziwi, Warto jednak sprawdzić, jaki sposób na mocne skomentowanie rzeczywistości wymyśliła tym razem.

"'Chciałabym ci kupić wyspę gdzieś na końcu świata wiesz. Bylibyśmy tam we troje, tylko ty i ja i pies'. Takimi słowami zaczyna się utwór "J*bię to wszystko" i od razu wiadomo, że to nie będzie łatwa miłość. Łatwo nie będzie w mediach, żadna telewizja i pewnie żadne radio, nie odważy się zagrać utworu o takim tytule. Czy Maria się tym przejmuje? Zgadnijcie sami" - pyta wydawca najnowszego albumu artystki.

Maria Peszek "J*bię to wszystko" - zobacz teledysk

Przekonuje także, że "J*bię to wszystko" to love song. Bardzo szczególny i chyba pierwszy taki w historii polskiej piosenki. Ale to także utwór o uwalniającej sile wyobraźni, surrealna historia, dziejąca się na wyspie, której nie ma w realu, ale każdy może ją sobie stworzyć.

Maria Peszek z kolei, zapowiadając premierę teledysku, pisze:

Kochani. Zabieramy Was na wyspę ! Love, sex, magic, sweet, surreal… All inclusive. Pakujcie się ! Ruszamy…
 

Teledysk do utworu wyreżyserował Piotra Onopa, wystąpiły w nim Maria Peszek i Marta Malikowska. Jest to trzeci singiel i klip zapowiadający nowy album zatytułowany "Ave Maria", którego premiera zaplanowana jest na 10 września tego roku. Do tej pory można było zobaczyć i posłuchać dwóch singli - "Virunga"" i "Ave Maria". Producentem i współautorem muzyki jest Kamil Pater.

Zobacz wideo Historia nagości w polskim kinie [Popkultura Extra]

AVE MARIA to piąty studyjny album Marii Peszek – wokalistki, aktorki, autorki tekstów, performerki. Autorka przejmujących i bezkompromisowych tekstów poruszających tematy religijności, polskości, tradycyjnych ról społecznych, niejednokrotnie wstrząsających polską opinią publiczną. Maria Peszek wywołuje skrajne emocje, jasno i otwarcie wyraża swoje poglądy i jest jedną z najbardziej wyrazistych postaci w przestrzeni publicznej. Na krążku znajdzie się 10 utworów, w tym także dwa singlowe utwory VIRUNGA i AVE MARIA.

Więcej o: