Maneskin i Iggy Pop razem! Jest nowa wersja "I wanna Be Your Slave"

Informacja o tej współpracy pojawiła się zaledwie kilka dni temu na social mediach grupy Maneskin. Teraz możemy posłuchać nowej wersji hitu włoskiego zespołu "I Wanna Be Your Slave", wykonanego z legendarnym Iggy Popem.

Singiel "I Wanna Be Your Slave" został już odtworzony ponad 200 milionów razy na Spotify, a teledysk do utworu ma ponad 27 milionów wyświetleń. Klip został wyreżyserowany przez Simone Bozelliego, który zdobył nagrodę podczas 35 Międzynarodowego Tygodnia Krytyki Filmowej w Wenecji z krótkim metrażem "J’Adore", wyprodukowanym przez Think|Cattleya. W klipie zespół postawił na stroje i akcesoria Gucci z najbardziej ikonicznej kolekcji stworzonej przez dyrektora kreatywnego marki – Alessandro Michele.

Teraz można posłuchać efektów współpracy z amerykańskim muzykiem. Iggy Pop i tytuł "I wanna..." kojarzy się z jednym z jego najsłynniejszych przebojów "I wanna be your dog".

Maneskin i Iggy Pop - posłuchaj "I Wanna Be You Slave"

Zwycięzcy tegorocznej Eurowizji wykorzystują swoje pięć minut sławy i robią wszystko, by na pięciu się nie skończyło. Maneskin to pierwszy włoski zespół, który miał w tym samym czasie dwa utwory w Top 10 najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii. Trzy płyty zespołu – "Chosen", "Il Ballo Della Vita" oraz "Teatro D'Ira Vol. 1" trafiły w Polsce do pierwszej dziesiątki OLiS. Włosi wygrali tegoroczną Eurowizję dzięki piosence "Zitti E Buoni". Musieli nagiąć się do zapisów regulaminu konkursu, jeśli w ogóle chcieli wystąpić w Rotterdamie z tym utworem. W tekście były bowiem dwa wulgaryzmy. Jeśli chodzi o mówienie o równości i tolerancji, nie uznają jednak kompromisów. 

Zobacz wideo Co zrobić, by wygrać Eurowizję? Analizujemy sympatie widzów na podstawie przykładów z zeszłych lat

Ich występ na Polsat SuperHit Festiwal 2021, podczas którego apelowali o równość i miłość dla wszystkich w naszym kraju, odbił się szerokim echem we wszystkich polskich mediach.

Maneskin powstał w 2016 roku. W skład zespołu wchodzą: wokalista Damiano David, basistka Victoria De Angelis, gitarzysta Thomas Raggi oraz perkusista Ethan Torchio.

Więcej o: