Olsztyn Green Festival wraca! Start już dzisiaj

Kwiat Jabłoni, Brodka, Maria Peszek, Miuosh, Muniek i przyjaciele oraz Król - to tylko niektóre gwiazdy tegorocznego Olsztyn Green Festival, który od ośmiu lat łączy muzykę i ekologię. Oprócz koncertów na uczestników imprezy czekać będzie wiele wydarzeń towarzyszących, promujących dbałość o środowisko i zdrowy tryb życia.

Tegoroczny festiwal odbywa się w dniach 13-15 sierpnia na terenie plaży miejskiej w Centrum Rekreacyjno-Sportowym "Ukiel". Podczas tych trzech dni odbędzie się ponad 20 koncertów, a także spotkania z artystami, warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych, zajęcia sportowe i inne aktywności dla całej rodziny.

Startuje Olsztyn Green Festival. Idź pod scenę albo słuchaj, pływając po jeziorze

To, co niesamowite w tym festiwalu to to, że dzięki specjalnemu ekranowi zamontowanemu na tyłach sceny widzowie mogą oglądać koncerty, siedząc w łódkach, na rowerach wodnych czy jachtach na jeziorze Ukiel.

Na scenie pojawią się m.in. Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni, Brodka, Natalia Przybysz, Organek, Pezet, sanah, Clock Machine, Jan Serce, Karaś/Rogucki, Kirszenbaum, Król, Arek Kłusowski, Baasch, Bartek Królik, Margaret, Maria Peszek, Misia Furtak, Miuosh, Muniek i przyjaciele, Shyness! oraz Sorry Boys. 

Zobacz wideo Bluszcz, Shyness!, Kasia Lins... Jeśli jeszcze ich nie znacie, Męskie Granie rozwiąże ten problem

Olsztyn Green Festival to nie tylko koncerty i spotkania z gwiazdami – to również wiele wydarzeń dydaktycznych, w szczególności dotyczących dbałości o środowisko naturalne. O ekologii będzie można posłuchać i podyskutować, ale też sprawdzić swoje siły na licznych warsztatach, podczas których uczestnicy nauczą się, jak układać mandale z roślin, konstruować poidełka dla owadów czy przygotowywać nie tylko ekologiczne, ale też jadalne farby. 

Są jeszcze dostępne karnety na całą imprezę lub bilety na piątek i sobotę. Bilety można kupić na eBilet, EmpikBilety i Goingapp.

Więcej o: