Daria Zawiałow odwołuje koncerty. "Moje gardło jest w fatalnym stanie. Straciłam głos"

Wokalistka Daria Zawiałow poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że ze względu na swój stan zdrowia jest zmuszona do odwołania najbliższych koncertów. Oznacza to, że nie odbędą się jej najbliższe występy w Dąbkach.

"Kochani!  Ostatnio jest u mnie bardzo bardzo intensywnie. Niestety mój organizm zaczął się trochę buntować" - napisała wokalistka Daria Zawiałow na Facebooku.

Zobacz wideo Miłość i muzyka łączą się nie tylko w piosenkach. Uczucie doprowadziło niektóre zespoły do rozpadu

Daria Zawiałow odwołuje koncerty. Lekarz zalecił wokalistce oszczędzanie głosu

"Po wczorajszym koncercie, a właściwie po ostatnim tygodniu koncertowym, straciłam głos. Byłam dziś rano u foniatry i dostałam całkowity zakaz śpiewania na najbliższe dni. Moje gardło jest w fatalnym stanie. Muszę znaleźć chwilę na odpoczynek i regenerację głosu" - napisała 15 sierpnia na Facebooku Daria Zawiałow.

Wokalistka napisała również, że nie pojawi się w Dąbkach i przeprosiła fanów. "Przepraszam wszystkich, którzy chcieli się z nami spotkać. Serce mi się pęka, ale nie jestem w stanie nic zrobić, muszę zastosować się do zaleceń lekarza" - napisała.

Pogrzeb Ewy Demarczyk, 2021 Brakuje pieniędzy na nagrobek Ewy Demarczyk. Rodzina szuka sponsorów

"Mam ogromną nadzieję, że za kilka dni wrócę do formy i będę mogła dokończyć letnią trasę. Przepraszam Was, dziękuję za wsparcie i zrozumienie!" - czytamy dalej.

Daria Zawiałow informuje o stanie zdrowia. Otrzymuje od fanów ogromne wsparcie

Daria Zawiałow po opublikowaniu informacji o odwołaniu koncertów i stanie zdrowia, otrzymała od internautów ogromną falę wsparcia. Jednemu z fanów, który radził, by wokalistka popracowała nad techniką i emisją głosów, wyjaśniła, że jej problem nie leży w strunach głosowych, ale w gardle.

"Moje struny są w świetnej kondycji, regularnie sprawdzane pod endoskopem. Za to moja śluzówka ma tendencje do nadmiernego przesuszania się - taka jej 'tożsamość'. Przeciążenie gardła, klimatyzacja, brak procesu rekonwalescencji powoduje tworzenie się 'czopów chłonnych' na ścianie gardła co skutkuje bólem, dyskomfortem, przekrwieniem i utratą głosu. Oprócz nawilżania i regeneracji nie ma na to lekarstwa" - napisała Daria Zawiałow.

Paweł Kukiz "Stałeś się najbardziej nielubianym muzykiem w Polsce". O Kukizie pisze dziś nawet Donatan

Daria Zawiałow ma nadzieję, że już za kilka dni będzie mogła wrócić na scenę. Wokalistka znana jest z takich hitów jak "Miłostki", "Malinowy Chruśniak", czy "Król Lul".

Więcej o: