Top of the Top Sopot Festival. Koncert jubileuszowy TVN24 do obejrzenia także na Gazeta.pl. "Wyraz niezwykłej solidarności mediów w obecnej sytuacji"

Trzeciego dnia Top of the Top Sopot Festival - w czwartek - odbędzie się jubileuszowy koncert #Nasze20lecie zorganizowany w związku z obchodami rocznicy powstania TVN24. Wydarzenie poza emisją live w TVN i Playerze będzie również dostępne w streamingu na portalach Onet.pl, WP, gazeta.pl, jako wyraz niezwykłej solidarności mediów w obecnej sytuacji.

Trwa sopocki festiwal organizowany przez TVN. Drugi dzień - środa - to m.in. konkurs o nagrodę Bursztynowego Słowika, a zgodnie z zapowiedzią zwieńczeniem trzydniowej muzycznej imprezy będzie koncert jubileuszowy TVN24 #Nasze20lecie. Podczas tego wieczoru widzowie usłyszą najważniejsze polskie utwory ostatnich lat. Prowadzący przypomną także kluczowe momenty z historii kanału.

W odpowiedzi na liczne wyrazy solidarności płynące z branży medialnej stacja podjęła decyzję o szerszym udostępnieniu sygnału telewizyjnego jubileuszowego koncertu. Ten ważny moment postanowiły już wesprzeć największe grupy medialne, które także zdecydowały się na transmisję wydarzenia na swoich platformach. Tym samym koncert TVN24 #Nasze20lecie będzie można obejrzeć nie tylko w telewizji, ale również w transmisji na WP, na Onet.pl i gazeta.pl.

W czwartkowy wieczór na scenie Opery Leśnej wystąpią m.in.: Krzysztof Zalewski, Agnieszka Chylińska, Grzegorz Turnau, Kayah, Krzysztof Iwaneczko, Viki Gabor, Nosowska, Paweł Domagała, Organek, Sylwia Grzeszczak, Andrzej Piaseczny, Fisz Emade Tworzywo, Brodka, Kortez, Michał Szpak, Ewa Bem, Raz Dwa Trzy, Natalia Przybysz i Stanisław Soyka.

Zobacz wideo Kogo się teraz słucha w Polsce? Rapowy tron podbić trudno, ale im się udaje

Wieczór poprowadzą duety dziennikarzy, od lat związanych ze stacją TVN24: Monika Olejnik i Piotr Kraśko, Diana Rudnik i Grzegorz Kajdanowicz, Marta Kuligowska i Andrzej Morozowski, Dorota Gardias i Tomasz Sianecki, Katarzyna Zdanowicz i Konrad Piasecki oraz Anna Jędrzejowska i Piotr Jacoń.

Podczas koncertu odbędzie się również zbiórka funduszy na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

Początek transmisji w czwartek o godzinie 20:00.

Więcej o: