Dawid Podsiad這 po raz pierwszy w historii ogranicza mo磧iwo嗆 komentowania posta. "B康嬈ie zdrowi"

"Chcia豚ym przychodzi do Was zawsze z dobrymi wiadomo軼iami, aczkolwiek tym razem niestety nie mam wy陰cznie takich" - napisa Dawid Podsiad這 w swoich mediach spo貫czno軼iowych. Artysta informuj帷 o przeniesieniu swoich stadionowych koncert闚, zablokowa komentarze, by unikn望 hejtu zwi您anego z szczepieniami na COVID.

"Pandemia i jej konsekwencje mają wpływ na każdy, najdrobniejszy aspekt naszego życia. Zmieniają się więc też zasady organizacji wydarze kulturalnych, masowych etc. I w świetle tych zmian, jesteśmy zmuszeni przenieść stadionowe koncerty. Rozumiem, że wielu z Was to rozczaruje, rozumiem, że wielu z Was obarczy mnie osobiście winą za te przenosiny" - pisze Podsiad這, zaznaczając, że jeśli koncerty na stadionach mają dojść do skutku, to wydarzą się w zgodzie z obostrzeniami. "Nie ma innej opcji" - podkreśla muzyk.

Ewa FarnaTop of the Top Sopot Festival. Ewa Farna z krzepiącym ciałopozytywnym przesłaniem

Dawid Podsiadło przesuwa koncerty i zapowiada płytę

Na pocieszenie Posiadło zapowiada nowy album. Enigmatycznie, ale jednak:

Jeśli chcielibyście mieć uśmiech po tych informacjach, to mogę jedynie powiedzieć, że tęsknię do Was i zdradzić Wam, że gdy już się na tych stadionach spotkamy, to będziemy mogli się cieszyć nowym albumem. Który tam będzie. Wyśpiewywany. (to chyba pierwsze takie publiczne ogłoszenie o nowej płycie - sam się podekscytowałem.)

Męskie Granie Orkiestra 2021MGO 2021 o trasie i singlu: Mieliśmy dużo obaw, czy ludzie nam wybaczą [TYLKO U NAS]

Podsiadło, który tego lata gra m.in. podczas trasy Męskie Granie, postanowił pod tym postem wyłączyć możliwość komentowania przez fanów.

Zobacz wideo Męskie Granie stawia nie tylko na wielkie gwiazdy. Obok tych artystów nie można przejść obojętnie

"Ponieważ komunikat o przeniesieniu koncertów wiąże się z wprowadzeniem biletów dla osób zaszczepionych, do których sam należę, a pod podobnymi ogłoszeniami w sieci widziałem pełne nienawiści komentarze, boty rozsiewające nieprawdziwe i szkodliwe informacje, a także okropny hejt, chcąc oszczędzić tego sobie i Wam postanowiłem po raz pierwszy w historii tego konta ograniczyć możliwość komentowania posta" - tłumaczy i dodaje: "Bo to nie jest zaproszenie do dyskusji o słuszności szczepień - to post informacyjny. Bądźcie zdrowi".

Wi璚ej o: