Bayer Full zagra za darmo dla Radia Maryja. W zamian za modlitwę za narodzone i nienarodzone dzieci

Bayer Full nie weźmie żadnych pieniędzy za dwugodzinny występ na pikniku Radia Maryja. Lider zespołu powiedział podczas wywiadu z Onet.pl, że jedynym warunkiem, dla którego zgodzili się na występ, jest odmówienie modlitwy "za polskie dzieci - zarówno narodzone, jak i nienarodzone". Koncert odbędzie się 4 września.

- Mamy bardzo bogaty repertuar piosenki religijnej. W 1997 roku wydaliśmy nawet płytę zatytułowaną "Któż jak Bóg". Staramy się, żeby na naszych koncertach była piosenka religijna, zatem koncert w Toruniu na takim wydarzeniu będzie dla nas normalną rzeczą - powiedział w rozmowie z Onet.pl lider zespołu disco polo. I podkreślił, że na koncercie zespół nie zaśpiewa ich wielkiego przeboju "Majteczki w kropeczki". - Aczkolwiek zapewniam, że będzie u nas jak zawsze - pół żartem, pół serio - zachęcał do udziale w pikniku Sławomir Świerzyński.

Zobacz wideo Kayah i Super Girl & Romantic Boys w jednym secie? Męskie Granie Orkiestra zaskoczyła tak, jak tylko ona potrafi Ludzie, muzyka i przytup. Emocjonalnie wyposzczeni artyści dają z siebie wszystko

Koncert Bayer Full na pikniku Radia Maryja będzie darmowy

W rozmowie z portalem lider zapewnił, że za koncert na pikniku zespół nie weźmie żadnych pieniędzy. Jednak warunkiem, jaki musi zostać spełniony żeby Bayer Full zagrało, jest odmówienie modlitwy "za polskie dzieci - zarówno narodzone, jak i nienarodzone". - To będzie nasza zapłata - powiedział Świerzyńki. 

Sławomir Świerzyński zdradził także, jakie piosenki zespół zagra na pikniku. Bayer Full zaśpiewa 30 piosenek, w tym piosenkę patriotyczną, piosenkę religijną oraz piosenkę biesiadną. - Co więcej, piosenka religijna nie będzie mogła być po piosence frywolnej, tylko bardziej stonowanej. Nie ukrywam, że będzie trudno, bo będziemy wypełniali dwie godziny czasu antenowego - podkreślił lider zespołu.

Roman Wilhelmi, choć znany głównie z filmów i seriali, brawurowo realizował się także w teatrze Wilhelmi nie chciał wierzyć, że w wieku 55 lat jest śmiertelnie chory

13. Dziękczynienie w rodzinie - piknik Radia Maryja

Piknik Radia Maryja odbędzie się w sobotę 4 września w Toruniu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00 od mszy świętej, którą odprawi biskup toruński Wiesław Śmigiel. A o godzinie 17:00 zorganizowana zostanie procesja różańcowa. Między nabożeństwami uczestników "Dziękczynienia w rodzinie" czekają koncerty. Pierwszy z nich rozpocznie się o godzinie 14:00 - na scenie pojawi się wówczas Bogdan Trojanek i Zespół Terne Roma, a następnie zagra Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego. Z kolei Bayer Full da koncert o godzinie 18:00. 

Krzysztof Krawczyk w 1996 roku "Pobiliśmy się przy nagrywaniu płyty Trubadurów. Urazy nie chował. Ale emocjonalny był"

Więcej o: