Doda i jej "Don't Wanna Hide" przebojem lata. Wygrała na festiwalu Polsatu

Doda zwyciężyła w konkursie na największy przebój lata RMF FM i Polsatu. Zdecydowali o tym telewidzowie oglądający Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2021.

Podczas koncertu, który odbył się w Katowicach, w konkursie wzięli udział: Roksana Węgiel z utworem "Korona", Doda z "Don't Wanna Hide", Sylwia Grzeszczak z piosenką "Prawda o nas", Arek Kłusowski śpiewający "Idealnego syna", C-Bool )"Golden Rules"), Michał Szczygieł ze "Spontanem", Martin Lange z "Kłamiesz", Three of Us ze "Szklanym sufitem", Daria ("Love Blind") i Grzegorz Hyży z "Królem lata". Do ścisłego finału dostali się Sylwia Grzeszczak, Doda oraz C-Bool. Głosami telewidzów tytuł przeboju lata zdobyła piosenka Dody.

Doda Przebojowy występ Dody na koncercie RMF FM i Polsatu. Co za strój!

Doda z nagrodą na festiwalu Polsatu. "Nie spodziewałam się"

- Naprawdę się nie spodziewałam. W ogóle nie jestem przygotowana, ale nadrobię charyzmą. Dziękuję za wsparcie RMF FM i Ninie Terentiew - mówiła Doda, odbierając nagrodę. "Don't Wanna Hide" to utwór zapowiadający wyprodukowany przez nią film Marii Sadowskiej "Dziewczyny z Dubaju".

Zobacz wideo Kayah i Super Girl & Romantic Boys w jednym secie? Męskie Granie Orkiestra zaskoczyła tak, jak tylko ona potrafi

Film ma jest oparty na prawdziwych wydarzeniach, które zostały przedstawione wcześniej przez Piotra Krysiaka w książce pod tym samym tytułem. Mowa o słynnej "aferze dubajskiej" z 2015 roku z udziałem polskich modelek, aktorek i celebrytek. Autor opisał, jak wyglądał proceder werbowania dziewczyn do pracy w charakterze luksusowych pracownic seksualnych, które miały spełniać wymyślne seksualne zachcianki arabskich szejków.

Krzysztof Zalewski wystąpi na otwarcie centrum kultury 'Alternatywy' Krzysztof Zalewski ze sceny: "Miłość nie wyklucza". Potem zaintonował piosenkę Nirvany

Doda w trakcie śpiewania z zespołem Virgin i solowej kariery otrzymała m.in. dwie nagrody MTV Europe Music. W 2006 i 2010 roku otrzymała statuetki Eska Music Awards. 

W kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia wystąpili też Gromee z Inną i Patrick Kelly z popularnego przed laty zespołu The Kelly Family.

Więcej o: