Jan Borysewicz i Piotr Fronczewski wspólnie w hicie Budki Suflera

Jan Borysewicz i Piotr Fronczewski wspólnie sięgnęli po przebój sprzed lat i prezentują utwór "Nie wierz nigdy kobiecie" w nowej aranżacji.

Singiel "Nie wierz nigdy kobiecie" z udziałem Piotra Fronczewskiego jest utworem promującym nadchodzący, jubileuszowy album podsumowujący 50-lecie działalności artystycznej Jana Borysewicza. Premiera wydawnictwa pt. "Wszystkie oblicza Jana Borysewicza" zaplanowana jest na jesień 2021. Zobacz teledysk, który powstał do utworu: 

 

- Wiedząc o tym, że utwór "Nie wierz nigdy kobiecie", jako moja pierwsza kompozycja, będzie obowiązkowym elementem jubileuszowego albumu, od razu pomyślałem o moim przyjacielu, wybitnym aktorze - Piotrze Fronczewskim. Niech najlepszym dowodem na to, że moja intuicja mnie nie zawiodła, będzie komentarz autora tekstu, Andrzeja Mogielnickiego, gdy usłyszał interpretację Piotra: "Wreszcie ktoś zrozumiał, o czym napisałem ten utwór" - mówi Borysewicz.

Zobacz wideo Którzy artyści uniknęli cenzury, a którzy spotkali się z jej nadgorliwością?

Album ukaże się 8 października 2021 nakładem Agora Muzyka.

"Nie wierz nigdy kobiecie" to ballada rockowa zespołu Budka Suflera, którą w oryginale zaśpiewał  Romuald Czystaw. Utwór znany jest również w wykonaniu m.in. Lady Pank i Krzysztofa Krawczyka.

Więcej o: