Ed Sheeran zagra koncert w Polsce. Jest data

Ed Sheeran w przyszłym roku przyjedzie do Warszawy w ramach swojej trasy "+ - = ÷ x Tour". 25 sierpnia 2022 roku wokalista wystąpi na PGE Narodowym. Wiemy, już, kiedy rusza sprzedaż biletów.

Podczas tej trasy koncertowej Ed Sheeran będzie promował swój najnowszy album, zatytułowany "=". Płyta ukaże się 29 października. A sprzedaż biletów na występy we wszystkich krajach, w tym także w Polsce, rozpocznie się 25 września tego roku.

Nowy album promuje klip do utworu "Bad Habits".

Ed Shheran zagra w Polsce. Pierwszy koncert trasy w kwietniu, na PGE Narodowym w sierpniu 

Pierwszy koncert Ed Sheeran zagra 28 kwietnia przyszłego roku w Cork w Irlandii. Potem pojawi się mi.n. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Belgii, Polsce i Francji. Wokalista razem z organizatorami trasy szykują dla fanów show na okrągłej scenie, umieszczonej na środku stadionów. Sheeran będzie więc śpiewał piosenki z najnowszego albumu (i pewnie kilka starszych utworów) otoczony publicznością.

Zobacz wideo Ed Sheeran w "GoT" - jego występ spotkał się z dużym hejtem

Sheeran ruszy w przyszłym roku w trasę po raz pierwszy od jego czasu "Divide Tour" (2017 - 2019), która była rekordowa - przyniosła najwyższe zyski w historii jeszcze przed jej zakończeniem.  Muzyk, promując album zatytułowany "Devide", zagrał aż 260 koncertów, potem wypuścił jeszcze płytę "No.6 Collaborations Project" i postanowił zrobić sobie przerwę, by skupić się na życiu rodzinnym. Zanim to zrobił, był jednym z najlepiej sprzedających się artystów na świecie. W 2019 roku najlepiej radziła sobie Taylor Swift, on uplasował się zaraz za nią (w 2017 był na pierwszym miejscu). Najniższy stopień na podium zajął wtedy Post Malone. 

Więcej o: